Anasayfa / Şirket Haberleri / LeasePlan Operasyonel Filo Kiralamada Dünya Lideri

LeasePlan Operasyonel Filo Kiralamada Dünya LideriLEASEPLAN Hizmet kalitesiyle fark yaratacak

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan, yüzde 49 Doğuş Otomotiv ortaklığıyla 2007’de Türkiye pazarına girmişti. Operasyonel filo kiralamada dünya lideri olan LeasePlan, 6 bin 200 çalışanı ile beş kıtada ve 30 ülkede 1 milyon 400 bin adetlik dev bir araç filosunu yönetiyor. 2012 Ekim ayı itibariyle portföyündeki kontratlı araç adedi 9 bin adede ulaşan LeasePlan Türkiye, 2013 yılında da pazara sunacağı yeni ürünler, hizmetler ve öncü uygulamalar sayesinde sağlıklı büyümesini sürdürerek, yine pazarın üzerinde bir büyüme hedefliyor.

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, tüm dünyada geliştirdiği öncü uygulamalarla bilinen ve birçok ülkede pazar lideri olan LeasePlan’ın Türkiye’de de müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en uygun çözümlerle cevaplandırdığını söylüyor.
LeasePlan her türlü müşteri ihtiyacına cevap verebilecek ürün ve hizmet portföyüne sahip. ‘HazırPlan’ ile ihtiyacı ve bütçesi sınırlı olan müşterilerin tüm temel servis ihtiyaçları karşılanırken, ‘KonforPlan’ ile limitler müşterinin konforuna göre belirleniyor. Büyük filolara özel ‘Ortak Plan’ ile açık hesaplama formatı sunuluyor.

OGS Yönetimi Hizmeti ile kiralanacak tüm araçlar OGS cihazı takılmış ve cihazın dolumu gerçekleştirilmiş olarak müşterilere teslim ediliyor. LeasePlan müşterileri ön ödeme yapmaksızın OGS hizmetini kullandıkça ödüyor, aylık faturlarla takip etme kolaylığını yaşıyor. ‘Yakıt Yönetimi Hizmeti’ ile şirketlerin daha önce kendileri tarafından yürütülen; kiralanan araçlara yakıt sistemlerinin montajı, yakıt giderlerinin takibi ve ödenmesi gibi konular LeasePlan tarafından takip ediliyor. Şirketler bu hizmetle, sadece anlaşmalı istasyonlardan satın alınan yakıtların bedellerini ayda bir defa ödüyorlar.

Ekonomist

  İstanbul Business School gençleri iş hayatına hazırlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir