Anasayfa / Şirket Haberleri / Lenovo KOBÎ’lere iş fırsatlarını anlatacak

Lenovo KOBÎ’lere iş fırsatlarını anlatacakLenovo KOBÎ’lere iş fırsatlarını anlatacak
Dünyanın en büyük ikinci kişisel bilgisayar üreticisi Lenovo, KOBİ’lere online dünyada iş fırsatlarını anlatacağı yeni bir projeye başlıyor. Farklı illerde gerçekleştirilecek ‘Lenovo ile KOBİ’lerde dijital dönüşüm projesi‘ ile gidilen illerdeki ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği yapılarak konusunda uzmanlarla KOBİ’lere online dünya ve online dünyada iş fırsatları anlatılacak. Tüm dünyada yeniden yapılanarak önemli bir dönüşüm içine giren Lenovo, Türkiye’de de Türk tüketicisinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak iş modelini yeniden yapılandırdı.

Lenovo Türkiye Pazarlama Müdürü Aysun Karabıyık “Yaşadığımız teknoloji çağında kurumların da kendilerini yenilemeleri ve yeniliklere ayak uydurmaları gerekiyor.

Biz de haziran ayında başladığımız projeyle, online dünya ve online dünya ile ilgili yenilikleri ve gelişmeleri KOBİ’lerin ayağına götürmeyi amaçladık” diyor.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir