Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Liderler Teknoloji Alanında Türk Girişimcilerini Arıyor

Liderler Teknoloji Alanında Türk Girişimcilerini Arıyor13-14 Kasım 2012 tarihlerinde Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenecek Bootcamp Ventures Innovation Xchange: 4İX etkinliği ile Vodafone Ventures, Samsung Ventures, Passion Capital, Atamico, Lakestar, FMO gibi dünyanın en önemli yatırımcıları teknoloji alanında devrim yaratabilecek yeni Türk girişimcisini aramak üzere ilk defa Türkiye’ye geliyor. Bootcamp Ventures ve yerel ortağı VVBCons tarafından düzenlenen etkinlik bu sene beşinci yılını kutluyor. Etkinlik, yenilikçi fikir sahibi Türk girişimcilerinin 20 farklı ülkeden dünyanın lider yatırımcılarına tanıtılmasına imkan sağlayan bir platform oluşturuyor.
Etkinliğe katılacak girişimciler çok ciddi bir ön araştırma ve inceleme sürecinden sonra seçiliyor. Bu seneki etkinliğe, doğru iş modeline sahip ve yurtdışı hedefleri bulunan 20 girişimci şirket katılabilecek. Yüzlerce başvuru arasından seçilecek olan bu girişimler, etkinlik süresince şirketlerini, Avrupa ve Amerika pazarına tanıtmanın yanı sıra stratejik ve finansal ortak bulma şansı da elde edecek. Etkinlikte şirket sunumu yapması için seçilen 20 şirketin yöneticileri etkinlik öncesi, marka danışmanlığı konusunda ciddi başarılara imza atmış profesyoneller ile birlikte çalışarak şirket sunumlarını hazırlama şansı da elde edecek.

1 Eylül tarihi itibariyle bu platformda şirketini tanıtmak isteyen girişimciler ön başvuruda bulunabilecek. Girişimcilerin yanı sıra etkinliğe izleyici olarak katılmak isteyenleri de pek çok yabancı yatırımcı ile tanışma fırsatının yanı sıra Türk girişimciler yabancı yatırımcıların ilgisini nasıl çekebilir?” veya “Gelişmekte Olan Piyasaların 2013 Yılı Değerlendirmesi’ gibi farklı oturumlar bekliyor.

  Türk Girişimciden Amerikada AntiVirüs Markası Türk ComodoYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Motosiklet şehirleri yaratacağız

Scotty, motosiklet sürücüleriyle insanları bir araya getiren bir uygulama. Tarkan Anlar tarafından kuruldu. Scotty ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir