Anasayfa / Şirket Haberleri / Limango’dan Videolu Alışveriş Dönemi

Limango’dan Videolu Alışveriş Dönemi

Limango’da Video Görüntülü Alışveriş Dönemi Başladı

Private shopping’in Türkiye’deki öncü markası, moda ve yaşam platformu limango’da yenilikler bitmiyor. limango’nun yeni videolu kampanya uygulaması sayesinde artık ürünlerin yalnızca fotoğraflarını değil, videolarını da görebiliyorsunuz. Böylece modellerin giydiği giysileri ve tüm diğer ürünleri her yönden görebiliyor, kararsızlık derdinden kurtuluyorsunuz.

limango’da modeller canlanıyorÜzerinde “video” yazan kampanyalarda geçerli olan uygulama, seçtiğiniz ürünün sadece fotoğraflarını değil hareketli videosunu da izlemenizi, tüm detaylarını görebilmenizi sağlıyor. Videolar, daha rahat karar vermenizi sağlarken alışverişinize de özel bir keyif katıyor. limango’nun uygulamasıyla satın alacağınız ürünü tüm ayrıntılarıyla incelerken alışverişinizi de gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca limango’da, kampanya ürününün videosunu izlerken görüntülerin yanında ürünle ilgili bilgiler de bulabilirsiniz. limango’nun yeni video uygulamasıyla “private shopping”in en özel ve en hareketli halini yaşamaya hazır olun!

Limango Hakkında:

Limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya’da limango.de adresinde faaliyete geçmiş bir “private shopping” platformu. limango.de internet mağazası, 2009 yılının başında dünyanın en büyük perakende şirketlerinden Otto Group tarafından satın alınarak faaliyetlerini genişletmeye başladı. Limango’nun Almanya’dan sonra ilk yatırım yaptığı ülke Türkiye oldu ve limango.com.tr 2009’un nisan ayında kullanıma açıldı. limango.com.tr, Otto Group’un Türkiye’deki ilk ve tek internet yatırımı konumunda bulunuyor. Türk tüketicisini gerçek “private shopping” (özel alışveriş) kavramıyla tanıştıran Otto Group, limango.com.tr ile alışverişe ve modaya özel bir anlam katıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir