Anasayfa / Haberler / Limango’nun Co-Sponsorluğunu Üstlendiği GalataModa Festivali Yoğun İlgi Gördü

Limango’nun Co-Sponsorluğunu Üstlendiği GalataModa Festivali Yoğun İlgi Gördü
‘Private shopping’in Türkiye’deki öncü markası limango, GalataModa’ya co-sponsor olarak destek verdi. Beyoğlu Belediyesi ve Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) işbirliği ile limango co- sponsorluğunda gerçekleştirilen GalataModa Festivali 22-26 Aralık 2010 tarihleri arasında Tepebaşı’nda kurulan dev çadır mağazada düzenlendi.

Festival süresince her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında açık olan GalataModa çadırında katılımcılar limango standında sürpriz hediyeler kazanma ve düzenlenen aktivitelere katılma şansını yakalarken, limangoBlog sayesinde ise gün boyunca GalataModa ile ilgili özel haberleri takip ettiler. 25 Aralık Cumartesi günü ise 13:00–14:00 saatleri arasında stil danışmanları Başak Dizer Fransez ve Deniz Marşan ‘limango Stil Sohbetleri’nin konuğu oldu. GalataModa’yı bu yıl ziyaret edemeyenler için de limango, GalataModa online satışı gerçekleştirdi. Tanınmış tasarımcıların etkinlik kapsamında standlarında sergiledikleri ürünleri arasından seçtikleri limango.com.tr’de satışa sunuldu. Bu kampanya GalataModa süresince devam etti.

limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, GalataModa Festivali ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘limango olarak modayı ve tasarımı destekliyor, bu konudaki gelişmeleri yakından takip ediyor, üyelerimizi özel ürünlerle buluşturmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Bu kapsamda, GalataModa’ya co-sponsor olarak destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu önemli buluşmaya katılmak, katkı sağlamak bizim için çok büyük önem taşıyor.’5 gün süren festivalde bu yıl 31 tasarımcı, GalataModa’ya özel olarak hazırladıkları sınırlı sayıdaki koleksiyonlarıyla tüketiciyle buluştu. Modaseverlerin takıdan paltoya, gece elbisesinden ayakkabıya 20,00 TL-750,00 TL arasında uygun fiyatlarla tasarım ürünleriyle buluştukları GalataModa kapsamında 5 gün boyunca düzenlenen ‘Tasarımcı Buluşmaları’ ise moda takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Limango Hakkında:

Limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya’da limango.de adresinde faaliyete geçmiş bir “private shopping” platformu. limango.de internet mağazası, 2009 yılının başında dünyanın en büyük perakende şirketlerinden Otto Group tarafından satın alınarak faaliyetlerini genişletmeye başladı. Limango’nun Almanya’dan sonra ilk yatırım yaptığı ülke Türkiye oldu ve limango.com.tr 2009’un nisan ayında kullanıma açıldı. limango.com.tr, Otto Group’un Türkiye’deki ilk ve tek internet yatırımı konumunda bulunuyor. Türk tüketicisini gerçek “private shopping” (özel alışveriş) kavramıyla tanıştıran Otto Group, limango.com.tr ile alışverişe ve modaya özel bir anlam katıyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir