Anasayfa / Kariyer ve İş / Limango Bu Yıl 120 Eleman Almayı Planlıyor

Limango Bu Yıl 120 Eleman Almayı PlanlıyorLİMANGO 120 kişi
Alman e-ticaret ve perakende firması Otto Group’un yatırımı Limango bünyesinde 130 çalışan bulunuyor. Geçen yıl 100 kişiyi işe alan firma, bu yılın sonuna kadar kişi sayısı olarak iki kat büyüme hedefliyor. Bu bağlamda 120 kişilik ek kadroyla çalışmayı amaçlıyor.

2012 yılının ilk çeyreğinde kreatif ve BT ekiplerini büyütmeyi amaçladıklarını söyleyen Limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, “Kreatif departmanımızda fotoğrafçı, grafiker, photoshop operatörü gibi pozisyonlar için arayışlarımız var. BT tarafındaysa PHPyazılım uzman kadromuzu genişleteceğiz” diyor.
Alışverişin e-ticarete kaydığına değinen Toygar, bu potansiyel doğrultusunda gerek yabancı yatırımcılar gerek Türk girişimciler için Türkiye’nin verimli bir pazar olmaya devam edeceğini belirtiyor. Yeni e-ticaret sitelerinin kurulması ve mevcut oyuncuların büyümesiyle çok fazla istihdam olanağı bulunduğunu da sözlerine ekleyen Gülfem Toygar, “Özellikle bilgi teknolojileri, dijital pazarlama ve satış/satın alma alanındaki pozisyonlar gelişmeye devam edecek” diyor.

Limango’da çalışmak isteyenlerin hr@limango.com.tr adresine özgeçmişlerini iletmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra Kari-yer.net, Monster gibi İK siteleri yoluyla da iş taleplerini ulaştırabiliyorlar.

  İmeksan Havalandırma 50 Öğrenciye Staj VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir yorum

  1. Lojistik bir sirkette ozel guvenlik vardiya amirligi yaptim arcelikte montoj operatoru olarak calistim bostayim evliyim meslek yuksek okulu ikinci sinif terk sizinle calismakmaktan onur duyarim .05444766520

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir