Anasayfa / Şirket Haberleri / Linens’in Yeni Koleksiyonu

Linens’in Yeni KoleksiyonuLinens'in Yeni KoleksiyonuLinens’in Yeni Koleksiyonu ile Son Trendler Evinizde…

Ev modasının öncülerinden Linens’in yeni koleksiyonunda nevresim takımları, yatak örtüleri, perde ve döşemelikler, mutfak tekstili, havlu-bornoz setleri, dekoratif aksesuarlar, bebek ürünleri gibi birçok şık ürün tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Happy Farm, Precious Caravan, Urban Velvet ve Night Bird temalarından oluşan Linens 2010 – 2011 Sonbahar / Kış Koleksiyonu’nda yer alan ürünler, zengin ve farklı alternatifler sunmaya devam ediyor.

Happy Farm temasında ekoseler, kareli kumaşlar yeniden renklendirilerek kombinleniyor. Patchwork’ler, mix-matched kombinler, el işi görünümlü örgü çalışmalar, asimetrik çiçek ve geometrik desen kombinasyonları, suluboya tarzı ve sıçratılmış boya efektli desenler, tüylü tiwit kumaşlar, kaşe, tiwit, kadife, şenil gibi havlı kumaşlar, kürkler öne çıkan özellikler arasında… Sıklıkla kullanılan renkler ise sarı, mavi, pembe, kırmızı, yeşil, oranj ve siyah renklerin parlak tonları.
Precious Caravan temasında, sarımsı kahverengi, mor, altın, kahve gölgeler, kırmızımsı altın yapraklar, kömür karası ve kumtaşı renkleri temanın dikkat çeken renkleri arasında. Kabartma embos ve relief kumaşlar, sonbahar yaprakları ve bitki örtüsü desenleri ve renkleri, şal desenleri, çizgisel desenler, etnik-geometrik etkiler, kaşe, tiwit, kadife, şenil gibi havlı dokumalar tasarımda sıklıkla kullanılıyor.

Urban Velvet temasında, başta kadife ve şenil ve benzeri havlı kumaşlar, yünlü ve ipekli doğal dokumalar; brokar, jakar, satenler ve örgü çalışmaları sıklıkla kullanılırken; bitki, sebze, meyve stilize motifleri, mikro mozaik desenleri ve damask desenler öne çıkıyor. Asimetrik uygulamalar, metal aksesuarlar, altın varak detaylar dikkat çekerken; küften olive ve neftiye kadar tüm yeşil tonları, griler, füme ve siyah tonları, ekru ve keten renkleri ağırlıklı olarak yer alıyor.

Night Bird temasında ise gösterişli ipekler, satenler; taşlı ve mücevher tarzı aksesuarlar, kelebek ve kuş motifleri, modern oryantal desenler, çizgisel ve geometrik kombinler, çini ve mozaik uygulamalar dikkat çekiyor. Saks başta olmak üzere mavi tonları, fuşya, mor, parlak koyu yeşil, altın tonları ve kristal aksesuarlar öne çıkan unsurlar arasında.

  Turkent Gıda A.Ş. CEO su Serhan SüzerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir