Anasayfa / Kariyer ve İş / Lise mezunu personel alımları 2015

Lise mezunu personel alımları 2015Lise mezunu sayısı ülkemizde fazla olmasa da yine de lise mezunları için birçok ilan bulunmaktadır. Üniversite mezunlarının daha zor iş bulduğu bugünümüzde rekabet seviyesi arttıkça bulunan iş ve kazanılan maaşta elbette tatminkar olmamaktadır. Bu sebepten dolayı lise mezunlarına yönelik olan işlerin daha fazla olduğunu ve daha güzel işlerin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

lise_mezunu_personel_alimlari_2015

Lise mezunu personel alımları 2015 yılında belki yüz binlerce kişi ile yapılabilir. İnternet üzerinde 5 binden fazla ilan bulunan lise mezunlarına yönelik ilanların sürekli de yenileri eklenmektedir. İnternet sitemizin günlük olarak takip ettiği bu işler sayesinde çok ciddi rakamlarda iş bulabilirsiniz.
Lise mezunu personel alımları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi merak ediyorsanız da aşağıda vermiş olduğumuz ilanlarımızı inceleyebilir ve net bilgiler alabilirsiniz.

– Eğitim Danışmanı,
– Çağrı Merkezi Telesatış Temsilcisi,
– Üretim İşçisi,
– Aşçı,
– Özel Şoför,
– Pazarlama ve Satış Temsilcisi,
– Ön Muhasebe Personeli,
– Sekreter,
– Depo Elemanı,
– Fırın Elemanı,
– Marka Tanıtım Temsilcisi,
– Depocu,
– Garson,
– Sürücü Kurye,
– Mağaza Müdürü,
– Lojistik Depo Ön Muhasebe Elemanı,
– Pastacı,
– İletişim Sorumlusu,
– Bilgi İşlem Personeli.

Lise mezunu personel alımları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde binlerce ilan bulmaktadır. A’dan Z’ye tüm iller için verilmiş olan ilanlar içerisinde kendinize uygun bir iş kesinlikle bulabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak ve diğer ilanları görmek içinse aşağıda yer alan link adresimize tıklayabilirsiniz.

Lise mezunu iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.

  Geçici iş pozisyonlarına ilgi yükselişteYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir