Anasayfa / Şirket Haberleri / Lüx Projelerin Tercih Edilen Markası Stildoor’ dan Yeni Showroom

Lüx Projelerin Tercih Edilen Markası Stildoor’ dan Yeni ShowroomDaire kapıları için temel güvenlik unsuru olan çeliği, ahşabın doğal çizgileri ile sarmalayan, özgün tasarımları , yumuşak çizgileri, sade ama güçlü duruşu ile görenleri kendine hayran bırakan Stildoor, sınıfının iddialı markalarından.

Türkiye’nin en büyük inşaat projelerinden, sanat, ekonomi, siyaset ve show dünyasına kadar bir çok ünlü ismin güvendiği ve bugüne kadar 80.000 in üstünde konut tarafından tercih edildiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Şemsettin Karabağ ‘bu seçimin temel nedeni; kalite, tasarım, güvenlik seçenekleri ve satış sonrası hizmette daima standartların üstünü sunuyor olmamızdır’ dedi.
Büyük projeler almalarına rağmen fabrikasyon üretim anlayışı ile üretim yapmadıklarını dile getiren Karabağ ; ‘ Stildoor’u ayrıntılara önem veren, kişi ya da kuruma özel tasarımlar ve güvenlik çözümleri sunan, kendini özel hisseden ve bunu tercihleri ile yansıtmak isteyen arayışların markası ‘ olarak tanımlıyor.

21 yıllık üretim deneyimi ile 3000 m2 lik tesis altında son teknoloji ürünü yüksek kalite malzeme ile bir araya getiren Türkiye’nin en büyük çizgi üstü butik çelik kapı üretim fabrikası olduklarını belirten Karabağ “2010 yılı itibari ile iletişim çalışmalarına ağırlık verdik , Stildoor markasını pazarda sınıfının lider markası yapacağız. Üretimde kalite üstünlüğümüz, modern dünyanın trendlerini takip eden yenilikçi çizgimiz ile çelik kapıda modanın öncüsü olacağız” dedi.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.