Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Magix, dört ürünüyle Türkiye’de

Magix, dört ürünüyle Türkiye’deInterpromedya Haber Merkezi bthaber@interpromedya.com.tr
MagixServodata, Magix’in Türkiye dağıtıcılığını üstlendi. Magix medya yazılımları, çevrimiçi hizmetler ve çokluortam iletişim için sayısal içerikte faaliyet gösteren bir şirket ve 1993 yılından bu yana fotoğraf, video, grafik ve müzik için oluşturma, düzenleme, yönetme ve sunma üzerine yazılımlar üretiyor. Servodata, ilk aşamada Magix’in dört ürününü Türkiye pazarına sunacak.
Magix Video Deluxe 17 Plus bir 3D video kesim programı. Bu programla videoları alışıldığı gibi 2D olarak düzenlenip, sonra etkileyici 3D filmler oluşturulabiliyor. Video kaset kurtarma programında Video Easy ve pratik USB video dönüştürücüsü yardımıyla VHS ve diğer tüm kaset formatlarındaki değerli kayıtlar birkaç tıklamayla emniyete alınıyor. Magix ile, fotoğraflar ve video kayıtlar aktarılıp, metinler, müzikler ve efektler olan slayt gösterilerine dönüştürülebiliyor. Magix Video Easy HD ise, bütün aileye yönelik ilk video düzenleme programı.
Servodata Genel Müdürü Cem Haydar Bektaş, Magix ürünlerinin tanıtımı için yapılan basın toplantısında, bir yıl içinde 10 bin kutu satışını hedeflediklerini açıkladı.

  Daimler, CAD Yazılımında Siemens DediYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir