Anasayfa / Kariyer ve İş / Makro İnşaat İş Başvurusu 2014

Makro İnşaat İş Başvurusu 2014Makro İnşaat İşçi Alım İlanı 2014

Geçtiğimiz yıl inşa ettiği Bahçete-pe İstanbul, Mavera Başakşehir, Köşe Çarşı, Giriş Kayaşehir, Mavera Sarayları ve 540/4 ParsePle adından söz ettiren Makro İnşaat, 2014’te iki yeni projeye daha start verecek.

makro insaat

Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Ercan ” Uyan, 2014’ün ilk çeyreğinde 500 milyon TL’lik yatırımla biri konut, diğeri de ticari olmak üzere iki yeni projeye başlayacaklarını söylüyor. Uyan, inşaat sektöründe 2013 yılında yakalanan olumlu havanın 2014’te de devam edeceğine inandığını belirtiyor.
Makro İnşaat olarak İnsan Kaynakları politikamız;

• Şirketimizin ileriye dönük hedef ve stratejileri doğrultusunda, organizasyon yapısını dinamik tutarak, değişimlere hazır olmayı sağlamak.

• Kurumsal başarıya ancak eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, bireysel gelişimi ilke edinmiş ve şirket gelişimini hedefleyen çalışanlarla ulaşacağına inanan şirketimizde personel memnuniyetini üst noktada tutmayı hedeflemek.

• Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı sağlamak ve gelişimi için fırsatlar sunmak.

“En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır.”

Makro İnşaat İş Başvurusu

  Patron Olmanın Sırları DeğişiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir