Anasayfa / Haberler / Maktek Avrasya” 2012’de TÜYAP’ta

Maktek Avrasya” 2012’de TÜYAP’taMatek Avrasya 2012
Takım Tezgahları İhtisas Fuarı Maktek Avrasya” 2012’de TÜYAP’ta

Türk imalat sanayinin temel teknoloji sağlayıcısı olan takım tezgahları sektörünün 2012 yılındaki en önemli buluşması MAKTEK AVRASYA Fuarı,  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Sanayinin bel kemiğini oluşturan takım tezgahları sektörü, teknoloji üretimindeki etkinliği sayesinde pek çok sektörün gelişmesini doğrudan ve dolaylı olarak etkiliyor. Günlük hayatta kullandığımız her türlü tüketim maddesi ve konfor araçlarının bize ulaştırılmasında etkili olan sektör, özellikle makina imalat, otomotiv ve savunma sanayi başta olmak üzere tüm sektörler için büyük önem teşkil ediyor.
Türkiye’nin 2023 yılındaki 500 milyar dolarlık ihracat hedefini gerçekleştirmesinde en önemli role sahip olan takım tezgahları sektörünün tüm yenilik ve gelişmelerinin tanıtıldığı, Türk makina sektörünün gücünün sergilendiği MAKTEK AVRASYA, Avrasya bölgesinin en kapsamlı buluşması olacak. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve TİAD – Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek olan MAKTEK AVRASYA, 2-7 Ekim 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Makina üreten makinaların buluşma noktası olan MAKTEK AVRASYA 2012 Takım Tezgahları, Metal İşleme Makinaları, Kaynak Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı’na katılmak ve detaylı bilgi edinmek için www.maktekfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği Hakkında:

İmalat sanayinde temel üretim araçlarından olan takım tezgahlarının, bunların tamamlayıcı aksesuar ve takımlarının ithalatı, ihracatı, imalatı, toptan ve perakende ticareti ile uğraşan tüccar, sanayici ve işadamlarını bir araya getirerek, üyelerin bilgi ve çalışmalarını sürekli olarak birleştirmek. Sektörün, Hükümet ve Kamuoyu nezdinde önemini vurgulayacak faaliyetlerde bulunmak ve sektörle ilgili her türlü sorunun çözümüne yönelik görüş bildirmek. Yurtiçi ile yurtdışında sektörle ilgili faaliyetlerde bulunarak ülke ekonomisinde etkinliğini arttırmak; toplam kalite yönetimi kurallarını iş hayatı içinde ve dışında uygulayarak, Avrupa Birliği’nde aranan kalite hedeflerinin üstüne çıkmak. Dernek üyeleri arasında dayanışmayı sağlamak, doğabilecek ihtilafları çözümlemek, sektörün mesleki ilkeler ve etiğini oluşturup uygulanmasını sağlamak. Toplumumuza, çevremize ve üyelerimize yararlı eğitim ve faaliyetleriyle yaşam seviyesini yükseltici gayretlerle örnek kuruluş olmak.

  KOSGEB'in hibesine yoğun ilgi varYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kavun Üreticileri Rekolteden ve Fiyatlardan Memnun

Birçok tarım ürününün üreticisi dert yanarken kavun üreticileri rekolteden ve fiyatlardan memnun. Tarlada 1.5 TL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir