Emlak Haberleri

Mall Of İstanbul

MALL OF İSTANBUL

Torunlar GYO, AVM, rezidans, ofis ve otel olarak tasarlanan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi Mail of İstanbul’da 115 adet ofis bulunuyor.

Mayıs 2011’de rezidans satışlarına başlanan ve 1 ay gibi kısa bir sürede yüzde 90’ı satılan Mail of İstanbul’un ofis satışları da yoğun ilgi görüyor. Satışa çıkanları ofis adedinin 3 kat üzerinde ön talep alınan projedeki ofislerin fıyaüan ise 402 bin TL ile 4 milyon 187 bin TL arasında değişiyor.Rezidans, AVM, ofis ve otelden oluşan konsepti ile Türkiye’nin en büyük karma projesi olmaya hazırlanan Mail of İstanbul’da toplamda 115 adet ofis bulunurken ilk etapta 75 adedi satışa çıkarılmıştı.

28 bin m2 toplam ofis bloğu bulunan Mail of İstanbul’da A tipi, B tipi, D tipi ve F tipi ofisler bulunuyor. 1071 rezidans bulunan Mail of İstanbul’da 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı büyüklükte rezidans daireler yer alıyor. Avrupa’nın en büyük ve en eğlenceli alışveriş merkezini bünyesinde bulunduracak Mail of İstanbul’da; temalı eğlence parkı, snowpark, 18 salonlu sinema, temalı müze, dünya ve Türkiye’nin yöresel mutfaklarını bir araya getiren Gourmet Çenter, botanik park gibi farklı birçok özellik bir araya gelmeye hazırlanıyor. Projede ayrıca, restoran ve kafelerin yer alacağı açık caddede iç sirkülasyon için kullanılacak nostaljik ‘hatlı tramvay’ projenin öne çıkan özellikleri arasında dikkat çekiyor. Torunlar GYO tarafından İstanbul’un en önemli kavşak noktalarından biri olarak kabul edilen Mahmutbey’de yapımı süren Mail of İstanbul projesinin 2013 yılının ikinci yansında tamamlanması hedefleniyor.
Lokasyonu, konsepti ve tasarımı ile prestijli bir yaşam sunan Mail of İstanbul projesinde, ofis kulesinde her katta kat bahçeleri bulunacak. Benzer projelere oranla asansör sayısı da fazla tutulan Mail of İstanbul ofisleri açılabilen pencereleri ve engelliler için düşünülen olanakları ile de dikkat çekiyor. Karma kullanım projesi olması sebebiyle her geçen gün değer kazanacak Mail of İstanbul ofisleri hem sahiplerine hem de kullanıcılanna projede yer alan sosyal donatılar ile de ayn bir sosyalleşme alanı sunacak.

Mail of İstanbul Asya ve Avrupa yakasının önemli kavşak noktalarından İstanbul’un gelişen ve değişen bölgesi Mahmutbey’de, D-100, TEM ve iş dünyasının yeni merkezlerinden Basın Ekspres yollarının kesişim noktasında yer alıyor. Proje, havaalanına yakınlığı ve kısa süre içinde hayata geçmeye hazırlanan, Otogar-Bağcılar-Olimpiyat Köyü ve Havaalanı-İkitelli metro istasyonlanna direkt bağlantı imkanına sahip.

Projenin künyesi:
Projenin adı: Mail of İstanbul
Yeri: Mahmutbey
Yapımcı firma: Torunlar GYO Teslim tarihi: 2013 Ofis sayısı: 115Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu