Anasayfa / Şirket Haberleri / Mama İtalyan Yemekleri İle Ön Planda

Mama İtalyan Yemekleri İle Ön PlandaMAMA
Makarnalarıyla ön planda

İstanbul Doors Group tarafından 2009 yılında hayata geçirildi. Özellikle kaliteli pizza ve taze, ev yapımı makarna konusunda sektördeki açıktan yola çıkan Mama’nın en büyük stratejisi, müşterilere İstanbul’da yiyebilecekleri en lezzetli italyan tatlarını uygun fiyatlara sunmak. Mönüde pizza dışında, calzone, schiac-ciata, taze makarna, fırınlanmış makarna, salatalar, panini, kahvaltı seçenekleri ve ev yapımı tatlılar yer alıyor.
Başarısının arkasında yine Doors Group’un tüm mekanlarında geçerli olan lezzet ve hizmet kalitesinden ödün vermemek, iş gücüne yapılan yatırım ve eğitimler, doğru lokasyon ve mönü seçimleri gibi faktörler yer alıyor.

Şu anda Nişantaşı ve Rumelihisarı’nda olmak üzere 2 şubesi var. Grubun, Mama için de farklı şubeler açma planları bulunuyor. Bunun için lokasyon belirleme çalışmaları devam ediyor. Mama markasının ana stratejisi yiyecek-içeçek sektöründe tutarlı bir biçimde ilerlemek. Henüz genç bir marka olan Mama için yurt içindeki şubeleşme belli bir noktaya geldikten sonra yurtdışında da başarılı olacak bir A konsept yaratılması düşünülüyor. Mama’da 50 kişi görev yapıyor.

  Gence Körpü Tikinti, New York Fries Markası İle Restoranlar AçacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir