Anasayfa / Kariyer ve İş / Mar Yapı 2014 Yılı İş İlanları

Mar Yapı 2014 Yılı İş İlanlarıMar Yapı 2014 Yılı Personel Alım İlanları

Bayramoğlu’nda G Marin managed by Divan projesinin ikinci etabının inşasına başlayan Mar Yapı, 2014 yılında da yatırımlarına devam edecek. Yatırımlarına İstanbul Basın Ekspres aksında iki proje ile devam etmeyi planladıklarını açıklayan Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, 2014 yılında Bodrum’da da yeni projelerini hayata geçireceklerini söylüyor.

MAR YAPI
“Güneşli-Basın Ekspres aksı bizim yatırım üssümüz. G Plus projemizden sonra iki önemli yatırımımız daha olacak” diyen Özkök, dünyanın en önemli tatil beldeleri arasına giren Bodrum Yalıkavak’ta ve Milas’ta yatırım yaparak farklı bir lokasyona ulaşmayı planladıklarım ifade ediyor.

7 bin ile 25 bin metrekare arasında değişiklik gösteren arazilerde yeni projelerini inşa edecek olan firma, Güneşli’de rezidans, otel ve ticari alanlardan oluşan karma bir projeye start verecek. Ayrıca Bodrum’da konut ağırlıklı projeler üretecek.

Firmamızda çalışmak için aşağıdaki linktan formu doldurabilir, ya da hr@maryapi.com.tr adresine CV’nizi yollayabilirsiniz…

Mar Yapı İş Başvurusu Formu

Mar Yapı Turızm İnşaat San ve Tic AŞ.

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 A/2 Güneşli Bağcılar İstanbul Türkiye
Tel: 0 212 655 23 60-61
Fax:0 212 550 10 28
E-posta: info@maryapi.com.tr

  24 bin adaya memurluk müjdesi; hangi kurum kaç kişi alacak?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir