Anasayfa / Kariyer ve İş / Markafoni 300 Kişiyi İşe Alacak

Markafoni 300 Kişiyi İşe AlacakMARKAFONİ 300 kişi
Özel alışveriş kulübü Markafoni bünyesinde şu anda 500’e yakın uzman çalışıyor.

2011 yılında toplam 33 bin 105 iş başvurusu alan grubun şirketlerinde çalışanların sayısı 199 kişi arttı.

Firma, 2011’de online ayakkabı sitesi Zizigo.com, kozmetik ve parfüm alışveriş sitesi MissPera.com ve Markafoni Po-markafoni lonya’yı kurdu. Böylece yıllık yüzde 300 büyüme sağladı. Şu anda Avustralya, Ukrayna, Yunanistan ve Polonya’da da faaliyet gösteriyor ve altı ülkede daha özel alışveriş kulübü açmayı planlıyor.
Markafoni Kurucu Ortağı Sina Afra, bu yıl içinde farklı departmanlarda en az 200-300 kişiyi daha istihdam edeceklerini belirtiyor. Lojistikten pazarlamaya kadar işin her aşamasını kendi ekibi içinde gerçekleştirdiğine değinen Afra, “Dolayısıyla farklı dönemlerde farklı departmanlarda çalışan ihtiyacımız oluyor. Markafoni’nin hızla büyümesiyle beraber bilgi işlem, prodüksiyon ve marka yönetimi bölümleri başta olmak üzere birçok departmanda alım yapmayı planlıyoruz” diyor.

Markafoni doğrudan gelen başvuruları dikkate aldığı gibi sektörel organizasyon, üniversiteler, Kariyer.net, sosyal medya ve “network”ler aracılığıyla gelen iş başvurularını da değerlendiriyor.

  Ceo Her Zaman Haklı DeğildirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir