Anasayfa / Şirket Haberleri / Markafoni Anadolu Kadınlarının Üretimlerine Sponsor Oldu

Markafoni Anadolu Kadınlarının Üretimlerine Sponsor OlduMarkafoni Anadolu Kadınlarının Üretimlerine Sponsor Oldu

GAP Bölge Kalkınma İdaresi ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi’nin İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (SIDA) finansmanıyla ortaklaşa yürüttüğü GAP Bölgesinde Kadının Güçlendirilmesinde Yenilikler Projesi kapsamında yaratılan Argande markasına sponsor oldu.
Ünlü tasarımcıların tasarladığı ve Güneydoğulu kadınların ürettiği, Sema Şimşek’in marka yüzü olduğu Argande markasına ait ürünler, yakın bir zamanda www.markafoni.com’da satışa sunulacak.

Markafoni, Argande markasına satış desteğinin yanı sıra reklam ve tanıtım desteği de sağlayacak.

GAP bölgesi kadınlarının sosyal ve ekonomik olarak güçlendirilmesi amacıyla 2008’den beri uygulanan proje kapsamında marka haline gelmiş Argande’de Anadolu’ya özgü motif ve kumaşlar, modern tasarımlar öne çıkıyor.

Ünlü tasarımcı Hatice Gökçe önderliğinde yürütülen proje kapsamında Hakan Yıldırım, Rojin Aslı Polat, Alex Akimoğlu, Gamze Saraçoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Deniz Yeğin, Ezra Tuba Çetin, Banu Bora, Aida Pekin, Mehtap Elaidi, Zeynep Tosun, Günseli Türkay, Gül Ağış, Bige Ökten, Rana Canok ve Berna Canok gibi önde gelen tasarımcıların elinden çıkan tasarımlar, Güneydoğulu kadınlar tarafından üretiliyor. Demir Tasarım, Argande markasının oluşumunda, basılı ve görsel dokümanlarının hazırlanmasında destek veriyor.

  Casper Markasına 3 Milyon Dolarlık Yatırım YaptıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

BİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir