Anasayfa / Kültür Sanat / Markanız için “Gerçeklik Testi”

Markanız için “Gerçeklik Testi”

Gerçeklik Testi – Guy Kawasaki

Garage Technology Ventures’ın kurucularından, Apple Devriminin öncülerinden ve dünyanın en popüler blog yazarlarından biri olan Kawasaki, son yıllarda bir girişimci olarak ne kadar önemli bir isim olduğunu ve alışıldık uygulamaların ne kadar ötesinde düşünebildiğini iş dünyasına kanıtladı. Girişimcinin Elkitabı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir kutsal kitap haline gelmişti.

O, 2000’li yıllarda iş dünyasının en çok okunan imzalarından biri oldu. Bir risk sermayedarı ve aykırı bir guru olarak haklı bir nam kazandı.


Kawasaki şimdi tüm birikimini Gerçeklik Testi ile ortaya koyuyor. Kışkırtıcı ve eğlendirici üslubuyla aklını, bilgeliğini ve duruşunu somutlaştırmaya devam ediyor. Gerçeklik Testi, şirketinizde yanlış giden bir şeyler olup olmadığını test etmenin ve bu yanlışlar yerine doğruları koymanın yollarını anlatıyor. Kawasaki rakiplerden müşteri hizmetlerine, inovasyondan pazarlamaya en yeni ve en son kurallarını aktarırken sağduyuya bağlı kalmanın yollarını özetliyor.
Gerçeklik Testi ile Kawasaki, iş yönetimi ve pazarlama için yeni elkitabınızı sunuyor.
MediaCat Kitapları tarafından yayımlanan Girişimcinin Elkitabı, Devrimciler için Kurallar ve Rakiplerinizi Çıldırtmanın Yolları da dahil olmak birçok kitabın yazarı olan Kawasaki, Stanford Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra UCLA’da MBA yaptı ve Babson College’dan onursal doktora unvanı aldı.Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir