Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Medina Turgul DDB Avrupanın En Etkili Reklam Ajansı Oldu

Medina Turgul DDB Avrupanın En Etkili Reklam Ajansı OlduMedina Turgul DDB, Warc desteği ile hazırlanan, dünyanın pazarlama etkinlik endeksi olan Effie Effectiveness Index (Effie Etkililik Endeksi)’nde bu yıl büyük ödülün sahibi oldu.
Dünyanın en başarılı reklam ajansları ve reklamverenlerinin belirlendiği, dünyanın en “etkili” ajanslarını belirleyen Effie Worldwide’ın “Most Effective Agency Offices 2011” raporuna göre Medina Turgul DDB Avrupa’nın en etkili ajansı olurken, dünya çapında da sekizinci oldu.

Medina Turgul DDB bu yıl Cannes Lions Yaratıcılık Festivali ve Kristal Elma’dan da ödülle ayrıldı. DDB, Kristal Elma’da 1 büyük ödül, 11 Kristal Elma, 5 ikincilik ve 5 üçüncülük ile toplam 22 ödülle ayrılmıştı.

DDB, İşbankası için yaptığı “Kolay Para Transferi” çalışması ile Cannes Lions’ta, Açıkhava Dalı’nda Bronz Aslan ödülüne layık görüldü.

  Telefonlara SMS İle Gönderilen Reklamlar EngelleniyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir yorum

  1. coşkun kılıçaslan

    reklem yazarlığı ve senaryo yazarlığı yapıyorum.aynı zanmanda oyunculuk deneyimim de var.başakşehir belediyesinde oyunculuk eğitimi veriyorum .daha önce çalıtığım yerler tivium reklam şirketi ve yenilmez sanat merkezi oyunculuk atölyesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir