Anasayfa / Haberler / Medya Okulu Eğitim Programı Başlıyor

Medya Okulu Eğitim Programı Başlıyorİstanbul Şehir Üniversitesi

Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile farklı türdeki medya araçlarının çalışma biçimlerinin ve medyadaki editöryel önceliklerin anlaşılmasına yardımcı olmak amacıyla Medya Okulu adı altında eğitim programı başlatılıyor. Toplam 7 hafta sürecek Medya Okulu Eğitim Programı’na medyayı profesyonel olarak tanımak isteyen ve sektörde kendini geliştirmek isteyenler katılabilecek. 16 Nisan’da başlayıp, 28 Mayıs’ta sona erecek olan eğitim programı her cumartesi İstanbul Şehir Üniversitesi’nin Altunizade Yerleşkesi’nde 13:00 ile 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitimlerde Türkiye’nin önde gelen gazetecileri ile medya yöneticileri ders verecek.
Sektöre kalifiye eleman kazandıracak
Medyadaki değişimi anlamak, haberciliğin temellerini kavramak, gazete, TV, radyo ve internet yayıncılığının işleyişini  öğrenmek, yeni medya araçlarını tanımak ve basın özgürlüğü ile medya etiği konularında bilgilenmek isteyenlerin başvurabileceği programa eksiksiz katılanlara sertifika verilecek. Medya sektörüne kalifiye eleman kazandırmayı da hedefleyen bu programa başvurmak isteyenlerin bir özgeçmiş ve neden bu programa katılmak istediklerine dair bir yazı ile ön kayıt yaptırmaları gerekiyor.

7 Haftalık Kurs Ücreti : 250 TL
Son Başvuru Tarihi: 9 Nisan 2011

  Türkiyenin Marka ÜnlüleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir