Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / MeeGo Türkiye’den Geliştirici Cihazı Programı!

MeeGo Türkiye’den Geliştirici Cihazı Programı!

MeeGo Türkiye’den Geliştirici Cihazı Programı!

Geliştiriciler! MeeGo Türkiye, Intel’in desteğiyle, projeleriniz için geliştirici cihazları sağlıyor. MeeGo üzerinde çalışacak uygulamanızı test etmek mi istiyorsunuz? MeeGo için projeniz, katkıda bulunacağına inandığınız bir fikriniz mi var? Geliştirici Cihazı Programı ile size, hiç bir ekstra masraf yaratmadan bu platforma katılma ve destek verme şansı sunuyoruz.Program dahilinde 4 adet Lenovo S10-3t, 3 aya kadar süreler için projelere sağlanacak, katılmak için Geliştirme bölümünden ulaşabileceğiniz Geliştirici Cihazı Programı sayfalarına ulaşın. Formu doldururken Netbook seçeneğini işaretlemeyi unutmayın, programdan sadece ikna edici projelere sahip geliştiriciler yararlanabilecekler.

Geliştirici Cihazı Programı’nda küresel/yerel amaçlı MeeGo uygulama projelerini ve eğitim/tanıtım olanaklarını değerlendirme amaçlı projeleri öncelikli tutacağız. Formu doldururken projeniz ve katkılarınızla ilgili olabildiğince çok detay vermeniz, mümkünse projenize dair bir URL eklemeniz bize doğru seçimleri yapmak konusunda yardımcı olacaktır.

Programa başvurularınızı hemen yapabilirsiniz, başvuru süresinin sonu daha sonra duyurulacak.

http://www.meegoturkiye.org/gelistirici-cihazi-programi
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir