Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Megan Fox ve Nadal Emporio Armani’nin Yeni Reklam Yüzleri

Megan Fox ve Nadal Emporio Armani’nin Yeni Reklam YüzleriModa markası Emporio Armani, iç giyim koleksiyonunda yeni yüzlerini belirledi. Hollywood’un ünlü ismi Megan Fox ve İspanyol Tenisçi Nadal, Emporio Armani’nin yeni yüzleri oldu.
Markanın iç giyim koleksiyonlarını 2011 yılı içerisinde Megan Fox ve Nadal tanıtacak. Transformers, Jennifer’s Body, The Crossing ve Fathorn filmlerinin başrol oyuncusuMegan Fox, Emporio Armani iç çamaşırlarıyla poz verdi.

Profesyonel tenis hayatına 2003’te başlayan ve o yıldan bugüne yükselen bir başarı grafiği sergileyen Nadal, tenis dünyasında “Toprağın kralı” olarak tanınıyor. Bu sporda birçok ilki de yaşayan Nadal, aynı zamanda bir sezonda toprak, çim ve sert zeminde ‘grand slam’ kazanan tek erkek tenisçi ünvanını taşıyor. Ünlü İspanyol raket 2011 yazında Emporio Armani’nin iç giyiminde öne çıkarttığı tek isim.

  Süper Efe Kuru İncir ReklamıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir