Anasayfa / Kariyer ve İş / Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Geçici Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Geçici Personel AlımıMehmet Akif Ersoy Üniversitesi geçici personel alımı yapmaktadır. Burdur ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızı ilgilendiren bu alımla ilan aşağıda yer almaktadır. Geçici benden işçisi (genel) alımı hakkında detaylar ve genel şartlar ilanda bulunmaktadır. İnceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Son Başvuru Tarihi : 13 Haziran 2011
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2011

Genel Şartlar
1)Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) ve geçici işgücü taleplerine başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
2)Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
3)Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
4)Noter huzurunda kura çekilişi 20.06.2011 tarihinde saat:10:00 da Mehmet Akif Ersoy Ünv. Rektörlük Salonunda yapılacaktır.
5)Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adayların tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelikli başvuranlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen,işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
6)Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
7)Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
8)İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı, ilgili kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. İşin niteliği Akademik ve İdari Birimlerde Çevre düzenlemesidir.

  Çin'de otelcilik alanında çalışmak isteyenlere öneriler

Meslek Bilgileri
Meslek: Beden İşçisi (Genel)
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Önlisans

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurt içi
Tercih Edilen ikametgah ilçeleri :Burdur Merkez

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 15
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir