Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Mehmet Ali Erbil Samimi Mi Yoksa Reklam Mı?

Mehmet Ali Erbil Samimi Mi Yoksa Reklam Mı?Kötü hava koşullarına rağmen Ankara ziyaretini ertelemediğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, “Yaptığım ziyaret beni çok mutlu etti. Şimdi huzur içindeyim, içim rahat” dedi.
Kötü hava koşullarına rağmen Ankara ziyaretini ertelemediğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, “Yaptığım ziyaret beni çok mutlu etti. Şimdi huzur içindeyim, içim rahat” dedi.  Hürriyet’in haberine göre, O gaftan sonra çok sıkıntılı günler geçirdiğini de belirten ünlü şovmen, sözlerine şöyle devam etti: “Geçirdiğim uykusuz ve yorgun günleri hatırlamak bile istemiyorum. Ziyaretim sırasında sözlerimin yalnış anlaşıldığını, hata yaptığımı, bu sözün kendilerinden çok beni yaraladığını dile getirdim. Güzel bir diyalog kurduk, hatta zaman zaman şakalaştık, espri yaptık. Nitekim görüştüğüm alevi dedesi içimde kötü niyet olmadığını anladı. İnsanlar zaman zaman hata yapabilir, önemli olan bu hatayı anlayabilmektir. Ben hatamı anladım, onlar da hatamın kasıtlı olmadığına inandı. Artık vicdanen rahatım. Yine de tüm alevi vatandaşlardan bir kez daha özür diliyorum.”

  CHP'nin Tövbe Bi Daha ReklamlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir