Anasayfa / Kariyer ve İş / Meltem Cebeci Millenicom’un Pazarlama Birimi Direktörü Oldu

Meltem Cebeci Millenicom’un Pazarlama Birimi Direktörü Oldu

Meltem Cebeci

2009 yılından bu yana Millenicom Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Meltem Cebeci, 22 Temmuz 2011 itibariyla Pazarlama Birimi Direktörlüğü’ne getirildi.Pazarlama Müdürü olarak görev yaptığı sürede yönettiği Millenicom Sabit Telefon Hizmetleri’nde %80 gelir artışı ve Millenicom’un yeni ürünü Doping ADSL’in Haziran 2010’da Türkiye’nin en çok abone kazanan alternatif operatörü olması gibi başarılara imza atan Cebeci, Millenicom Türkiye’nin sektöründe üstlendiği öncü rolü bir sonraki seviyeye taşımayı ve sunulan ürün ile hizmetleri daha da geniş bir kesime ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Meltem Cebeci, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Vodafone’da Ürün Yöneticisi olarak iş yaşamına başladı. Daha sonra Arçelik’te Ürün Yöneticisi ve Sony Ericsson’da Kategori Müdürü pozisyonlarında görev yaptı. 2009 Haziran ayından bu yana Millenicom bünyesinde Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Cebeci, 22 Temmuz 2011 itibariyla Millenicom Türkiye Pazarlama Birimi Direktörlüğü’ne atandı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir