Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Mercedes, Almanya Milli Takımı’yla Reklam Filmi Çekti

Mercedes, Almanya Milli Takımı’yla Reklam Filmi ÇektiAlman Futbol Federasyonu’nun ana sponsoru olan Mercedes Benz, Almanya Milli Takımı futbolcularıyla reklam filmi çekti.

Mercedes, ALMANYA MİLLİ TAKIMI’YLA REKLAM FİLMİ ÇEKTİ

İsa DEVEÇEKEN/FRANKFURT, (DHA)

Alman Futbol Federasyonu’nun ana sponsoru olan Mercedes Benz, Almanya Milli Takımı futbolcularıyla reklam filmi çekti. Almanya’nın hem erkekler, hem de kadınlar milli takımı futbolcularıyla Kaiserau Spor Okulu’nda çekilen film ve fotoğrafların önümüzdeki günlerden itibaren televizyonlarda gösterileceği ve reklam panolarına asılacağı belirtildi.
Mercedes’in en son olarak piyasaya süreceği C klasse Mercedes otomobilleri önünde poz veren milli futbolcular çok heyecanlı olduklarını söylediler. Otomobil sektöründe dünya devi olan Mercedes Benz Otomobil Şirketi “Yeni nesil C klasse, yeni nesil milli futbolcularımızla” sloganıyla çekilen reklam filmi ve fotoğrafları aynı zamanda Almanya’da Haziran ayında yapılacak 2011 Dünya Kadınlar Futbol Şampiyonası’na destek amaçlı kullanacak. Mercedes Benz son dünya şampiyonu Almanya Kadınlar A Milli Futbol Takımı’nın kendi ülkesindeki bu Dünya Şampiyonası’nda ilk sırayı alması için seferberlik ilan edecekleri mesajında verdi.

Almanya A Milli Futbol Takımı’nın 9 Şubat Çarşamba günü İtalya ile Dortmund’ta oynayacakları özel karşılaşma öncesi Kaisenau’da kamp yaptığı Spor Okul’unda çekilen filmde tüm futbolcular rol aldı. Başta Almanya Kadınlar Milli Futbol Takımı’ından Linda Bresonik, Fatmire Bajmaraj ve teknik direktör Silvia Neid ile Almanya A Milli Takımı oyuncuları Mesut Özil, Bastian Schweinsteiger, Manuel Neuer olmak üzere futbolcu ve teknik adamlar neşeli dakikalar geçirdiklerini bilirttiler. Mercedes logolarının yer aldığı tişort ve eşofmanlarıyla gözleri kamaştıran futbolcuların mutluğu gözden kaçmadı. Mercedes, C klasse otomobilleri dışında yeni ürettiği Travego minübüs ve futbolcuları taşıyah turizm otobüslerinin de milli futbolcularla tanıtımını yaptı.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir