Anasayfa / Emlak Haberleri / Mesa Çamlıpark Evleri’nde 4+1 Daireler 435 Bin TL

Mesa Çamlıpark Evleri’nde 4+1 Daireler 435 Bin TLMesa’nın Ankara’da Eskişehir Yolu üzerinde toplam 136 daireden oluşan Mesa Çamlıpark Evleri projesinde, çocuk odalarına ek olarak ebeveyn banyoları da mevcut.
Mesa’nın Ankara’da Eskişehir Yolu üzerinde toplam 136 daireden oluşan Mesa Çamlıpark Evleri projesinde, çocuk odalarına ek olarak ebeveyn banyoları da mevcut. Sitede yürüme yolları, açık spor alanları, çocuk oyun bahçeleri gibi tesislerin yanı sıra fitness yapılabilecek bir merkez yer alıyor. Tüm olanaklardan ücretsiz olarak yararlanılabiliyor.

Halen satışların devam ettiği projede, daireler hemen teslime hazır halde bulunuyor. Kalan 4+1 daireler 435 ile 488 bin TL arasında değişen fiyatlardan satılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim var. Konutların tamamına 1 açık ve 1 de kapalı otopark da veriliyor.

İrtibat: 0312 234 17 40

www.mesacamliparkevleri.com

  Yatırımcıların Yeni Hedefi OkmeydanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir