Anasayfa / Şirket Haberleri / Metro 18. mağazasını açtı

Metro 18. mağazasını açtı
http://im.haberturk.com/2010/12/09/579735_detay.jpg?1291921040

Metro Toptancı Market, büyük bir hızla devam ettiği açılışlarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul Merter’de açtığı mağazadan sonra 18. mağazasını İzmir Çiğli’de açan Metro mağazasında 175 kişi doğrudan, 80 kişi ise dolaylı  olmak üzere toplam 255 kişiye iş imkanı sunulmuş oldu.

Metro İzmir Çiğli mağazası açılışında konuşan Metro Toptancı Market Genel Müdürü Akın
Bayer, “Türkiye’nin ve dünyanın lider toptan satış markası Metro Toptancı Market olarak, Türkiye’de 18. dünyada ise 680inci mağazamızı bir dünya şehri olan İzmir’de açmaktan gurur duyuyoruz. İzmir’in en gözde İlçelerinden biri olan Çiğli, birçok önemli bölgeye olan yakınlığı ile de büyük önem taşıyor. 25 milyon Euro yatırım değeri ile bu sene yaptığımız toplam yatırım rakamını 80 milyon Euro’ya çıkaran bu mağazamızın, bölgede hizmet veren profesyonel müşterilerimizin rekabet gücüne büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Metro’nun “Güvenebilirsiniz” sloganıyla uzun yıllardır koruduğu güven ve kalite odaklılığı, İzmirli müşterilerimizin de iş süreçlerine doğrudan yansıyacaktır” dedi.Bayer ayrıca, “2011’de de bakkal düzenlemelerimiz sürecek. Sahada çalışacak bakkal ve süpermarket uzmanı müşteri temsilcilerimizle, teknolojiyi daha fazla kullanmalarının kendileri için ne denli yararlı olacağını anlatmaya çalışacağız, bunun için çözümler sunacağız, yol göstereceğini ümit ettiğimiz önerilerde bulunacağız” şeklinde konuştu.

YENİ MAĞAZA HAKKINDA
Metro Toptancı Market’in 25 milyon Euro değerinde yatırım yaparak hizmete açtığı mağazanın toplam kayıtlı müşteri sayısı 33.954. Bakkal, orta market ve süpermarket müşteri sayısı 2.134’tür. Menemen Yolu güzergahında yer alan mağaza, Karşıyaka ve Mavişehir gibi önemli merkezlere yakınlığı ile oldukça önemli bir konuma sahip.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir