Anasayfa / Kariyer ve İş / Metro Toptancı Market 2015 Eleman Alım Planları

Metro Toptancı Market 2015 Eleman Alım PlanlarıMETRO TOPTANCI MARKET

MAĞAZA AÇILIŞLARINA DEVAM

Türkiye’deki mağaza sayısı 31’e ulaşan Metro Toptancı Market, 28 ülkede 750’ye yakın mağazayla on binlerce çalışanı bünyesinde barındırıyor. Türkiye’deki mağazalarında çalışan sayısı 5 bin olan firma, 2015’te de mağaza açılışlarına devam edecek.

Metro Toptancı Market
“Yeni açılacak mağazalarımızda satış temsilcisinden yöneticiye birçok pozisyon için işe alım yapacağız. Henüz sayılarla ilgili net konuşmak için erken olsa da her bir mağazanın ciddi bir istihdam ihtiyacmı da beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz” diyen Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, mağaza açılan şehirlerde yerel istihdama katkı sağlamanın öncelikleri olduğunu söylüyor. 2014’te Denizli’de mağaza açan şirket, burada 150 kişilik bir istihdam sağladı.

  Universal Hastaneler Grubu'nda Genel Müdürlüğe Dr.Mahir Turan AtandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir