Turizm ve Tatil

Milas’a bağlı Güllük beldesinde günlük gezi tekneleri

Güllük’te turizm sezonu günlük gezi tekneleri ile başladı. Eşsiz koyları ile tekne turizminin merkezi olmaya aday Güllük beldesinde Hermias-1 Teknesi sezon açılışını yaptı.

Turizm sezonu Milas’a bağlı Güllük beldesinde canlı başladı. Güllük’te ise turizm tekne turları ile tatilcilere ayrı bir keyif tattırıyor. Daha önce beldede hizmet veren teknelere Ahmet Tanyeri’ye ait Hermias-1 de eklendi.

Sabahın ilk saatlerinde başlayan deniz yolculuğu ile ziyaret edilen birbirinden güzel koylar misafirlerin keyifli bir gün geçirmesini sağlıyor.

54 yolcu kapasitesi ile Güllük’e yakışan Hermias-1 bölge turizmi adına da bu yıl güzel hizmetlere öncülük edecek. Kaptan Tanyeri’nin 5 yaşındaki oğlu Boran da teknenin maskotu durumunda.
Hermias-1 günlük gezi teknesi sahibi Ahmet Tanyeri ‘Turizm sezonunun açılmasıyla her gün düzenli olarak yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çeken Sıcak Su Koyu, Çamur Banyosu, Mayınlı Koy, Bostancı Koyu, Gökliman gibi bölgenin en güzel koylarında denizin keyfini yaşatıyoruz. Güllük’e gelen herkes, birbirinden güzel koyları görebilir. Tüm deniz severleri teknemize bekleriz.’ dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu