Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Milletvekili Aday Adayından Paraşütlü Reklam

Milletvekili Aday Adayından Paraşütlü ReklamMalatya’da milletvekili aday adayı Ali Yalçın, üzerinde ismi yazan motorlu paraşütle düzenlediği uçuşlarla kendini tanıttı. Kent semalarında paraşütlü tanıtımı gören vatandaşlar, durumu şaşkın bakışlarla izledi. Bazı vatandaşlar bu görüntüyü cep telefonlarıyla kaydetti.
Milletvekili aday adayından paraşütlü reklam
Milletvekili aday adayından paraşütlü reklam
MALATYA – CHA – Malatya’da milletvekili aday adayı Ali Yalçın, üzerinde ismi yazan motorlu paraşütle düzenlediği uçuşlarla kendini tanıttı. Kent semalarında paraşütlü tanıtımı gören vatandaşlar, durumu şaşkın bakışlarla izledi. Bazı vatandaşlar bu görüntüyü cep telefonlarıyla kaydetti.
Malatya Devlet Hastanesi’ndeki başhekim yardımcılığı görevinden istifa ederek, AK Parti’den aday adayı olan Dr. Yalçın, uçuş sonrası açıklamada bulunurken, aday adaylığını duyurmak için böyle bir reklam yapmayı düşündüklerini söyledi. Mesajını havadan vermek amacıyla bu yolu seçtiğini belirten Yalçın, “Malatya’ya en güzelini yapmak ve geliştirmek için bu hayırlı, bir o kadar sorumlu göreve halkımızın teveccühü ile talip olduk. Bu görevi en iyi şekilde yapacağınızı ummuyorum. Hizmet kalitesini de bu paraşüt uçuşu gibi yükseklere taşımak istiyoruz” dedi.

  Ülker Golf Roko ReklamlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir