Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Milyonerler akıl almaz şeyler istiyor. İşte onlardan bazıları

Milyonerler akıl almaz şeyler istiyor. İşte onlardan bazılarıABD’li tasarımcı Jemal Wrigth’ın imzasını taşıyan Swarowski kristalleriyle bezenmiş tuvaletin fiyatı 46 bin sterlin (110 bin 400 TL).

“Çok param olsa bir sürü ev alırdım”, “Trilyonlara sahip olsam iş kurar, en biçimde gezerdim” diyenleriniz vardır. Fakat bazı milyonerler öyle şeyler istiyor ki aklınız hayaliniz durur. İngiliz Daily Mail Gazetesi milyonerlerin sıra dışı isteklerini sıraladı…

22 ayar altından yapılan Nintendo Wii Gold’un fiyatı 299 bin 995 sterlin (720 bin TL)

 

ABD’nin lüks ayakkabı firması Stuart Weitzman ve mücevher firması Le Vian’ın ortak üretimi olan ayakkabılar pırlantalar ve Afrika’daki Klimanjaro Dağı’nın eteklerinden çıkarılan Tanzanit taşıyla bezenmiş. Ayakkabıların fiyatı 1.2 milyon sterlin (2.88 milyon TL).


İngiltere’de Linconshire’daki Graham Richardson ve Alison Murfet’nin tasarladığı altından bebek arabasının iç kısmı saten ve ipekle kaplı. Altın bebek arabasının fiyatı ise 6 bin sterlin (14 bin 400 TL).

 

 

 

  Radyo Dinleme ÜzerineYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir