Anasayfa / Haberler / MKE dikişli boru hurdasını satmak üzere ihale açtı

MKE dikişli boru hurdasını satmak üzere ihale açtı
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletmesi Müdürlüğü, teknik özellikleri ve durumu itibarıyla ihtiyaç fazlası olan 3 bin 75 kilogram dikişli boru hurdasını satmak üzere ihale açtı.

Satış, 13 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00’te Ankara merkezde, kapalı zarfla teklif alınarak yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi, Ankara’da MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğü, İstanbul Bölge Müdürlüğü ile Kırıkkale, Aliağa/İzmir ve Seymen/İzmit MKE Hurda Müdürlüklerinden temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü ihale saatine kadar Ankara’da MKE Hurda İşletmesi Pazarlama ve Satış Müdürlüğüne verilecek.

-EÜAŞ İHTİYAÇ FAZLASI MALZEME SATACAK-Öte yandan, EÜAŞ Genel Müdürlüğü, Afşin – Elbistan B Termik Santralı İşletme Müdürlüğünde ihtiyaç fazlası (ölü stok) olarak bulunan, çeşitli cins ve miktarda malzemeyi satmak üzere ihale açtı.

4 bin 630,4 metre bantlı kömür konveyörü ve 2 bin 573,8 metre bantlı kül Konveyörleri bütün sistem olarak demontajları dahil olmak şartıyla kapalı zarf teklif alma usulü ile satılacak.

İhale, EÜAŞ Genel Müdürlüğü Malzeme Yönetimi ve Ticaret Dairesi Başkanlığında 28 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

İstekliler şartnameyi, Ankara’da EÜAŞ Genel Müdürlüğü Malzeme Yönetimi ve Ticaret Dairesi Başkanlığı, Kahramanmaraş’ta Afşin – Elbistan B Termik Santralı İşletme Müdürlüğünden bedeli mukabili satın alabilecekler.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir