Anasayfa / Haberler / Mobil İş Fikri Yarışmasına Katılım Şartları

Mobil İş Fikri Yarışmasına Katılım ŞartlarıMobil İş Fikri ve Uygulama Yarışması, Mobil İş Fikri, Mobil İş Fikirleri, Mobil İş Fikri Yarışması

Yeni nesil mobil teknolojilerde dünya lideri Qualcomm’un Türkiye ofisi Türkiye’de geliştirilen mobil uygulama ve iş fikirlerini desteklemek amacıyla bir ‘Mobil İş Fikri ve Uygulama Yarışması’ düzenliyor.

Qualcomm’dan Mobil İş Fikri ve Uygulama Yarışması

Dereceye girenlere para ödülü
Yarışmaya katılmak isteyenlerin 14 Kasım tarihine kadar www.mobilisfikriyarismasi.com adresindeki formu doldurmaları ve iş planlarını bu form aracılığıyla anlatmaları gerekiyor. Jürinin değerlendirmeleri sonucunda 10 finalistin belirleneceği yarışmada birincilik ödülünün kazanan yarışmacı 30.000 TL, ikinciliği kazanan 15.000 TL ve üçüncülüğü kazanan yarışmacı da 5.000 TL nakit para ödülü kazanıyor. Yarışmada ayrıca farklı alanlardaki uygulama ve fikirleri beğeni gören yarışmacılara akıllı telefonlardan tablet bilgisayarlara kadar farklı ödüller veriliyor.
Yarışmanın jürisinde Qualcomm Genel Müdürü Barış Ruacan, Bloomberg HT Ekonomi Direktörü ve MOBİLSAD Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal, Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, Mivento Bilişim Kurucusu ve Genel Müdürü Altuğ Acar, Young Turk Ventures Kurucusu Cem Sertoğlu ve KAGİDER Başkanı Gülden Türktan gibi mobil teknolojiler ve girişimcilik dünyasından önemli simalar yer alıyor.

Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan yarışmayla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Mobil yaşam tarzının etkisini giderek artıracağı bir gelecek bizleri bekliyor. Qualcomm Türkiye olarak bu türden bir geleceği bugünden oluşturan çalışmalara öncülük ediyoruz. Bu yarışma birçok yeni fikrin oluşmasına, Türkiye’deki uygulama geliştiriciliğinin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunacaktır. Mobil hayata inanan, yeni mobil iş fikirleri ve uygulamaları üretmeye meraklı ya da halihazırda bunu iş olarak yapan bireyleri ve şirketleri yarışmamıza mutlaka bekliyoruz.”

  Bor Madeni İle Baca Gazı Karbondioksitleri Yok EdildiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir