Anasayfa / Şirket Haberleri / Mobiliz, dünya devleri arasındaki tek Türk firması oldu

Mobiliz, dünya devleri arasındaki tek Türk firması olduMobil takip ve filo yönetim sistemlerinde adından söz ettiren Mobiliz, Hong Kong’ta düzenlenen HSBC International Insights organizasyonuna Türkiye’den davet edilen tek Türk firması oldu.

87 ülkede faaliyet yürüten ve 2010 Ocak ayı itibari ile Business Thinking sloganı ile ticari ortaklıklar kurup yerel piyasalara erişimi kolaylaştırmayı hedefleyen International Insights’ta dünyaca ünlü firmalardan yöneticiler ve uzmanlar konuk ediliyor. Bu kişilerin bir araya gelmesiyle bir iletişim ve iş ağının oluşturulması, fikir alışverişi yoluyla yeni bağlantıların geliştirilmesi öngörülüyor.

Organizasyonda Mobiliz’i temsil eden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Masaracıoğlu şu görüşleri dile getirdi:
“Böyle bir organizasyonuna Türkiye’den davet edilen tek firma olmamız çok gurur verici. Türkiye’nin içinde bulunduğu toplantılarda, yerel partnerlerle birlikte çalışma, ülkelerin kültür ve iletişim altyapılarına uygun şekilde ticaret yapma, iç ve dış iletişim yapılanması, projeleri olan ve sürekli gelişen firmaların desteklenmesi gibi konularda yapılan sunumlar Mobiliz’in ne kadar doğru bir çizgide olduğunu kanıtladı. Dünyanın en büyük limanının yer aldığı ve Uzak Doğu’ya erişim açısından önemli bir konumda olan Hong Kong’da, bu organizasyon sayesinde uluslararası yeni bağlantılar kurma ve dünya çapındaki başarılı uzmanlarla fikir alışverişinde bulunma fırsatını da yakaladık.”

Mobiliz, geliştirdiği iş fikirleri, vizyonu, kurulduğu 2004 yılından 2009’a kadar elde ettiği yüzde 7,225 oranındaki büyüme hızı; 2009 yılında Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 4’üncüsü, Fast 500 EMEA 13’üncüsü olması ve 2010 yılında da ikinci kez Deloitte sıralamasında ödüle layık görülmesi ile HSBC tarafından uluslararası alanda takdir edilerek International Insights organizasyonuna davet edildi.

(CİHAN)

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir