Şirket Haberleri

M&T Reklam Düzce’de fabrika kurdu

M&T Reklam Düzce’de fabrika kurdu

Dijital baskı ve açıkhava reklamcılığına yönelik display ürünleri üreten, 1993 yılında İstanbul’da kurulan M&T Reklam, sürekli büyüyen ve gelişen organizasyon yapısı içinde 2004 yılında Tuzla ve Gebze’deki fabrikalarından sonra Düzce’de “Esti” adı altında bir fabrika daha kurdu.

Kuruluşundan bu yana geçen 19 yıllık süre içinde sektörünün lokomotif şirketi olan M&T Reklam’ın Düzce’deki fabrikası Esti, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 19 bin metrekarelik alan üzerine 12 bin metrekare kapalı alanda hizmet veriyor. Marka, hem iç mekan hem de açıkhava reklam ve tanıtımında kullanılan her türlü display ürününü üretiyor. Aynı zamanda yüksek teknoloji makineleri ile PLASTECH markası altında Polimer Levha (PVC Köpük, PET, PS, ABS, PMMA) üretimini de gerçekleştiriyor. Yeni teknoloji ve sistemlerle her türlü poster panosu, menü panosu, ışıklı/ışıksız reklam tabelası, çerçeve, fuar sistemleri, banner, broşürlük ve shovvboard gibi 19 ana ürün grubunda pek çok ürünün üretimini ve ihracatını gerçekleştiren M&T Reklam, ürünlerindeki kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gittikçe globalleşen dünyada yerini daha da sağlamlaşmıyor ve kabul görüyor. Tüm bunların yanı sıra, sosyal sorumluluk bilinci ile de Düzce ekonomisine 8 yıldır katkı sağlıyor. Toplam 250 çalışanıyla, dizayndan üretime yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyor.
Sertifikalı ilk reklamcı

İş güvenliği ve eğitime ilk sırada önem veren M&T Reklam, 2011 yılı içerisinde personel başına 300 saatlik eğitim gerçekleştirmiş ve İşçi Bulma Kurumu ve Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile tüm çalışanlarını Mesleki Eğitim Sertifikaları ile belgelendirdi. Türkiye’de yeni başlayan bu uygulamayı Düzce ilinde gerçekleştiren ilk şirket olmanın gururunu yaşıyor. M&T Reklam iştiraki şirketler ISO 9001 ile sertifikalandırıldı. M&T Displays, üretici ihracatçı kimliği ile sürekli hedeflerini büyüterek, her geçen sene artan satış hacmiyle Türkiye ekonomisine de büyük katkılar sağlıyor. İhracat kapasitesini arttırmak adına pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine de önem veren şirket, 21-24 Şubat tarihleri arasında ispanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek, sektörün önde gelen fuarlarından biri olan Fespa Digital 2012 fuarına katılarak üreticilere, tedarikçilere, potansiyel müşterilerine daha kolay ve etkili ulaşım sağlayacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu