Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Mücevher Sektöründe 3S-Sıradışı Satış Sistemi

Mücevher Sektöründe 3S-Sıradışı Satış Sistemi

Mücevher sektöründeki deneyimleri ve dünyada değişen pazarlama sistemlerine ayak uydurarak geliştirdikleri “3S-Sıradışı Satış Sistemi” ile Roberto Bravo, mücevher pazarının dengesini değiştiriyor.Türkiye pazarında yaşanan sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen marka, “3S Sıradışı Satış Sistemi”nin doğrudan satış veya eldeki stokları eritme sistemi olmadığının altını çiziyor. Stoğunda ürün kalan mağaza, stoğu eritme derdi olmadan “3S Sıra dışı Satış Sistemi” sayesinde kalan ürünlerini iade edebiliyor ya da yeni Roberto Bravo ürünleriyle değişim yapabiliyor. Böylece sürekli değişen vitrini sayesinde mağazalar, yüksek satış oranları sağlayabiliyor.

Bu sistemle marka, eldeki stokları eritmek için bir çözüm getiriyor; ürünleri aldım elimde stok kaldı derdine son veriyor. Ayrıca mağazalara koleksiyonları her türlü vitrin malzemesi ile teslim eden Roberto Bravo, satılan, satılmayan tüm ürünleri kontrol ediyor; değiştiriyor ya da geri alıyor. Satış noktası ağında yer alan tüm mağaza çalışanlarını donanımlı elemanlar olmaları için eğiten marka, reklam, tanıtım ve etkinlik gibi çalışmalarda destek de veriyor. Roberto Bravo 2012 yılında bu sistem dahilinde seçmiş olduğu iş ortaklarını sisteme dahil etmeyi düşünüyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir