Anasayfa / Kariyer ve İş / Mudo 2015 Eleman Alım Planları

Mudo 2015 Eleman Alım PlanlarıMUDO

100’DEN FAZLA İŞE ALIM YAPACAK

Şu an merkez ofislerinde ve tüm mağazalarında 2 binin üzerinde çalışanı bulunan Mudo, 2015’te beş yeni mağaza açmayı planlıyor. Ayrıca 2015’te Mudo Concept markası ile yurtdışı pazarlarda da büyüyecek olan firma, şimdilerde Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs’ta Mudo Concept mağazası açmak için görüşmelerini sürdürüyor.

mudo
Firma, bu yıl yeni açılacak mağazalarında ve merkez ofislerinde farklı seviyelere konumlandırılmak üzere 100’ün üzerinde işe alım yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda ağırlıklı olarak satış danışmanı ve kasiyer; merkez ekiplerine ise yönetici adayı pozisyonlarına işe alım yapılacak. 2014’te de beş yeni mağaza açanfirma, Mudo City, Mudo Store, Mudo Concept, Mudo Marina ve Mudo Outlet formatlarındaki mağazaları ile Türkiye’nin 26 ilinde toplam 117 mağazaya ulaştı. Firma 201″te de mağazacılık ekibi için 100’ün üzerinde çalışanı işe aldı.

  Her akıl vereni koç sanmayın!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir