Anasayfa / Turizm ve Tatil / Muhteşem Bir Tatil İçin Rixos Premium Belek

Muhteşem Bir Tatil İçin Rixos Premium Belek

Bu hafta sizin için tüm dünyaya ülkemizin tatil kapılarını aralayan, hayranlıklar uyandıran Rixos Premium Belek ‘in Troy Efsanesinden, efsanevi Perge şehrinin kurucularından Rixos’a uzanan Premium harikalar dünyasının kapılarını aralamak istedim…

001_20110531015956.jpg

Her Otelin Bir Öyküsü Vardır

Rixos Premium’un ise Efsanesi…

M.Ö 1000 yılında Perge şehrinin efsanevi kurucularından birisi olan Rixos yüzyıllar sonrasında adeta efsaneler asla ölmezler sadece çağa ve zamana göre şekil değiştirirler dercesine muhteşem bir tatil dünyasıyla 21.yüzyıla damgasını vuran bir otelle ölümsüzlüğünü bir kez daha Rixos Premium Belek’te ismiyle yaşatıyor ve Rixos ayrıcalıkları, gökteki yıldızlar kadar çok Premium da unutulmaz tatilleri yaşatacak kadar da yakın.

Tüm Yolların Sonunda Rixos

Hadi aklımızı çeldiniz; Villalarımızın eşi benzeri yok dediniz, Troyamız da savaş yok Akhilleus ve Hektor’un barış dansı var dediniz. Fransız Sokağımızda yağmuru güneşe çeviriyoruz, Similatör 6D sinemamızda uçuruyoruz dediniz, buğday çimi suyumuz var dediniz, güneşimiz, denizimiz, kumumuz,karımız var dediniz, birebir tatil asistanımız var dediniz. 7 bölge 7 iklim Türkiyemizin bölgelerinin kendine özgü birebir yaşatıldığı yemek festivallerimiz var, Rixy Grandfather toprak dedemiz var dediniz. Gündüzümüz ayrı gecemiz ayrı dediniz, Todesimiz, Rixy trenimiz var dediniz, uluslar arası canlı showlarımız, İPad’li Ying restaurantımız var, Holidogumuz var, Royal Spa mız, morslarımız, balinamız, yunuslarımız var dediniz, göletimiz gondollarımız var dediniz, gökyüzüne yıldızlarla  Rixos yazdınız pes doğrusu diyecektim ki kuşların uçsuz bucaksız mutluluğu pes’in son noktası oldu hadi bizim aklımızı çeldiniz, peki kuşların aklını nasıl çeldiniz?

003.20110531020220.jpg

Haydi Rixos Premium Kol Kola

Dere tepe düz gittim

Çok gezdim çok gördüm

Bulamadım bak

Tüm yolların sonunda

Damarımda kanımda

Yüreğimde canımda TÜRKİYE

Kalbimin ortasında TÜRKİYE

19 Mayısta Rixos Premium dan tüm dünyaya kırmızı beyaz balonlarla barışın ve dostluğun daveti vardı…

021.20110531020318.jpg

Advanture Trip Cris Rixos’ta Çok Ama Çok Mutlu

Cris’in babası Marcın Dabek’e dostane sohbetimiz sırasında Rixos Premium için ne düşündüğünü anlattı,  Polonya dan ikinci kez Rixos’a geldi ve “burada çocuklarımız muhteşem bir tatil yapıyor” dedi ve ekledi “biz Kanarya adaları, Mısır, Thaland, Avusturalya gibi ülkelerdeki tesislerde tatil yaptık ama Çocuklarımız Rixos Premium da çok mutlu, burada çalışanlar çocuklarımızla kalpleriyle ilgileniyorlar. Aquapark, Rixy Club, Rixy Garden, Rixy çocuk büfesi, uçurtma şenlikleri  muhteşem, arkadaşlarımıza da tavsiye ettik onlarda geldi ve çok mutlu oldular seneye ikinci kez geleceklerini söylediler. Bizde kesinlikle Rixos Premium’a yine geleceğiz. Sizler böyle bir tesisiniz olduğu için çok şanslısınız.Çocuklarımız mutlu ise dünya mutludur Rixos’u tercih edin.

016.20110531020411.jpg

Rixos Premium’un Penceresinden Bir Sabah Manzarası

Bir sabah uyanırsınız ve bir manzara karşılar sizi, pencereden dışarı baktığınız uyku sonrası ilk sersemliğinizle. Bu manzara gözlerinizin kocaman açılmasına sebep olur ve yaş ayırt etmeden gülümseme kondurtur yüzünüze, yüzlerinize. Tıpkı çikolatanın yaptığı gibi aynı hünerle… Saksafon’un saran sesidir Rixos Premium’u.

Çocuğu, genci, yetişkini ve ihtiyarı gülümseyiverir bu manzara karşısında.

047.jpg

Masmavi, yemyeşil, bembeyaz pırıl pırıl bir manzaradır yeniden başlangıçları yaşatacak pencerenizi açtığınızda sizi selamlayıp sarıp sarmalayacak içine Rixos Premium da…

 

019.20110531020649.jpg

Tam Tamına ve Apayrı Rixos Premium Dünyasına Hoş Geldiniz

Rixos’un ana kapısına geldiğiniz an sıcak bir selamlama sonrası Dor Girl kapıyı açarak karşılar sizi, su dökerek arkanızdan uğurlayacağı gibi…

Welcome Girl ise hoş geldiniz lokum, kolonya, çikolatalı leblebi ve soğuk- sıcak havluyla “Merhaba” der.

Ve Guest Servis sizi lobideki oturma guruplarına oturtarak  otel giriş kartlarınızı doldurtur,

Ayran, limonata, şalgam, şampanya ikramı yapılır siz beklerken ve tatil asistanınız chek in işleminizi tamamlar reception dan oda anahtarınızı teslim alır. Yoldan geldiğiniz, yorgun olabileceğiniz ve diğer tüm ayrıntılar ince ince düşünülmüştür. Rixos Premium tatil asistanları gerçek bir tatil için emrinizdedir. Tatil asistanınız resimli kart vizitliğini konaklamanız boyunca tüm ihtiyaçlarınız için size asistanlık yapmaktan gurur duyarım diye yazan kart vizitlerin de uzun numara ve odadan arayabileceğiniz kısa kod numaralarının bulunduğu kart vizitliği size vererek odanıza kadar size eşlik eder ve bu süreçte Rixos Premium hakkında genel infoyu verir özel ihtiyaçlarınız olup olmadığını sorar ve otelimize tekrar hoş geldiniz diyerek  tatiliniz boyunca size tatil asistanlığı yapmaktan ve sizleri otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağını belirtir.

Rixos Premium ayrıcalıklarıyla yaşanılacak tam tamına ve apayrı bir tatil başlamıştır.

038.20110531021030.jpg

Balayı Çiftleri Premium da Ayrıcalıklıdır

VIP bir karşılamayla size özel odanıza yerleştikten sonra Premium da uyandığınız ilk sabahta istediğiniz saatte odanıza gelen kahvaltınız Prens ve Prenseslere layık bir kahvaltı olacaktır. Ala carte rezervasyonlarınızda öncelik sizlerin olacaktır.

Çünkü siz Premium’un Balayı Çiftisinizdir. Odanızda VIP Set-uplarınız , housekeeping’in hassas dokunuşlarla  hazırladığı odanız şefin kalpli pastasıyla tatlandırılacaktır.

Balayı kokteyliniz, dans eden sular gösterisindeki özel yeriniz evlilik ağacı dikim töreni, göletteki romantik Gondol ile tekne turunuz unutulmaz bir balayı tatilinizin ayrıcalıklarından bazıları olacaktır ve gerçek balayı Rixos Premium da yaşanır diyeceksiniz…

Rixos Premium da O Kadar Fazla Şey Varki !

Ayrı ayrı bir bütünde Türkiye mozaiği ve tüm dünyayı saran Premium tatillerin büyüsü sanal değil gerçek bir otelcilik anlayışıyla…

Rixos Premium da özgür otelcilik anlayışıyla Akdeniz ülkeleri içerisinde aldığı en iyi otel ödülleriyle konumlandırmada  30 ile 55 arasındaki çocuklu ailelerin çok ama çok önemli olduğu her şey dahilde, oda kahvaltı hizmeti gibi butik bir anlayışla 1.800 kişiyi aynı zamanda ağırlayan kitle turizminde bireysel anlayış ve ağırlama sanatını  yaşatan içindeki hizmet anlayışıyla ülkemizin dünya çapında tanınması marka bilinirliliğinin artmasına değer katan lüx segment’te en iyi marka bilinciyle dünyada Türk markasını altın yaldızlı harflerle yazdıran bir tatil ritüelidir.

033.20110531021424.jpg

Gerçek Tatil Felsefesini de Dünyaya  Rixos Premium Gösterir ve Yaşatır…

Türk Mutfağının, Anadolu’nun gizli kalmış en özel lezzetlerine varana kadar tüm dünyaya sunulduğu 7 bölge 7 iklim gerçek bölgesel tatların yaşatıldığı ama dünya mutfaklarının da gerçek uluslar arası anlayışla sergilendiği amatör ruhla gerçek profesyoneller olarak çalışan doğal ama üstün hizmet anlayışıyla misafir memnuniyeti odaklı “Ben Değil Biz’  diyerek ortalama 42 ülke insanını, ülke, Eğitim, statü yaş, cins ve fiziki özelliklerine göre ayrım yapmadan herkese eşit ve mükemmel hizmet veren ve bunu misafirlerine hissettiren takım olma bilinciyle çocuklarından gözünü ayırmayan hamile yaşlı, engelli ve bebekli misafirlere yardıma ihtiyaçları olduğunu hissettiği her anda yardım eden, Koruyan ve güvenini asla yanıltmayan, eşlik eden imkansızlara alternatif sunan gülümsemesi ve merhaba diyen içten selamı ve size nasıl yardımcı olabilirim sloganıyla misafirlerinin memnuniyeti için kendini mükemmeliyete adamış bir anlayış Rixos’un anayasası,kültürü ve gerçek tatil felsefesidir.

010.20110531021642.jpg

Rixos Yemek Kültürü

Rixos Premium da yurdumuzun farklı bölgelerinin yöre ve yemek kültürlerinin birebir yaşatıldığı yemek festivalleri yapılıyor “Karadeniz Festivali” ne tanık oldum. Birebir Karadeniz kültürünün sabahtan geceye sanki Karadeniz Turunda bir bakmışsınız Uzun gölde alabalık, Hamsi köyde fırın sütlaç Bafra da pide, Akçaabat’ta köfte, Rize de kuru fasulye, Ordu da fındık, Trabzon da hamsi, Gümüşhane de köme, Karadenizli uşakların atışmaları kemençeler, horonlar, Rize bezinden yöresel kıyafetlerle serenderlerin anahtarları bellerinde Karadeniz  kadını ve daha bir.çok şey yurdumun sıcak insanının anneannelerimizin yöresel lezzetlerinin hayranlıklar içerisinde göze, kalbe ve damağa ulaşan ulusal bir ifadesi idi.

Birebir tüm bölgelerimiz ve yöresel lezzetler yaşatılmaya devam edilecek…

Aynı zamanda enternasyonel dünya mutfağının örnekleri de Ala Carte anlayışla gastronomi şölenine dönüşürken Türkiye de ilk defa uygulanan İPad tekniği ile Asya mutfağının sunulduğu Ying restaurant ta alt yapı ve teknolojik bütünlüğü yemek menüleri  İPad’lerle sunuluyor ve siz yemek istediğiniz ürünü seçerken mutfakta nasıl yapıldığını izlerken, farklı ve doğal güllerle donatılmış özel bir akşam yemeğindesiniz Premium da…

012.20110531030739.jpg

Gelenekselleşmiş sanki Eminönü’n deki balıkçı teknelerinden balık ekmek ve turşu yiyormuşsunuz gibi, göl kenarındaki teknelerle Eminönü ayağınıza geliyor ve misafirlerin beğenisini ve ilgisini kazanmayı başarıyor.

045.jpg

Gözler arasındaki farkı bilir misiniz?

Rixos  Personeli de Tıpkı Gözler Gibidir

Gözler, birlikte ağlar, birlikte güler, birlikte bakar, birlikte yaşar, birlikte uyur, birlikte uyanır, her sabah gözbebeklerinde gülümser ama asla birbirlerini görmezler. Rixos Personeli de tıpkı gözler gibidir kimse kimseyi görmez ama tüm dünyadaki Rixosların dünya vizyonundaki ekip ruhunun özü budur. Merhaba ve gülümseyen yüzleri hedefi doğrultusunda en alttan en üste hedef bazlı performans ve kariyer için proje bazlı kendini her şeyiyle misafir memnuniyetine ve mükemmelliğine adamış sadakat ve saygı ile dürüst iletişim ben değil biz diyen ve 4.500 çalışanının kararlılığı yenilikçi ve dinamik yapısı dünyadaki tüm duygulara göre ekip içi sinerjisiyle anlayan ve bu güveni misafirine hissettiren bir otelcilik anlayışıyla yoğrulan Rixos personeli misafirine nasıl hizmet ve servis sunacağını çok iyi biliyor kendisi de gerektiğinde bir misafir gibi oteline bakmasını biliyor ve bir günü misafir gibi otelinde yaşayarak hizmet etmek, bakmak ve görmek arasındaki ince çizgiyi anlayabiliyor.

Kusursuz ve örnek bir otelcilik anlayışı Rixos dan tüm dünyaya yayılıyor…

039.jpg

Rixos Premium da Sadece Hayal Ettiğiniz Değil

Hayal Edemediğiniz Tatiller Yaşanır

Tatil için yaşayan bir otelcilik anlayışında  parçalar bütünü oluşturuyor Premium da…

Canlı bir tatil atmosferi, otel ana binası ve ünitelerinde aileler için doğayla baş başa doğal bir tatil konsepti ise Truva bölümünde sessiz, izole, gerçek lüks ve gücünü tamamen doğal kaynaklar dan alan asaletli ve farklı kategorilerdeki villalarda tatil tercihine dönüşürken 405 bin m2 alanda mükemmel bir Rixos Premium tatiline dönüşüyor.

035.20110531023605.jpg

Farklı zaman dilimleri içerisinde tek tek gözlemlediğim ve yaşadığım tatil anlarında müthiş bir Rixos ruhunu yaşatan bir sistem kurulmuş.

Sabah 7:00 Rixos Premium da Gün Işıyor, Pırıl Pırıl Bir Sabah

Rixos Lounge 24 saat, oda servisi 24 saat, Mosaic restaurant ta kahvaltı servisi

La Rosetta Ala carte kahvaltı, Pool bar, Lobi bar, highlights bar, beach bar, Troya Aqua park açılıyor, Villa Restaurant, SPA, havlu desk üniteleri diğer yandaysa koridor ve asansörler de güler yüzlü housekeeping personeli rutin temizlikleri yapıyor. Rixy Club güne başlıyor.Animasyon ve eğlence ekibi wall climbing, trampoline, morning gym, archery Aırgun , beach volley, Ice cofee. Aktiviteler canlı ve dinamik bir başlangıç için gün boyu devam edecek farklı eğlence anlayışıyla eğlendirirken dinlendiriyor.Yoga, Water polo, gözlük silme, çay-simit-peynir servisi, soğuk havlu, zeytinyağlı servisleri Troya da yunus show, balayı çiftleri için ağaç dikme, Gondol ile göl üzerinde otel turu, work shoplar, sunset port, hum hum, foot cord, fish boon, fish boon bıstro servis, pool bar, manl, lobi bar, beach bar, highlıghts barda içecek ve yiyecek ikramları, derken gün nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Birde bakmışsınız ki saat 20:00 Rixos’ta Ala carte restaurantlar klasik müzik eşliğinde, ana restaurantta dans eden rengarenk sular eşliğinde ışıl ışıl parlayan Premium gecelerine yol alırken,  anfi tiyatro ve show zamanı birbirinden farklı canlı gösteri ve showların ardından Irish Pub, Disco Bar, Bar street, de gece devam ediyor. Saat 01:00 .Xıt disco ve barlar sokağı cap canlı saat gece yarısı 03:00’ü geçmek üzere tam tamına ve apayrı 24 saat yaşayan Rixos Premium’un tatil anlayış devam ediyor ve sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yeni bir güne saksafon sesiyle “Günaydın” diyor Rixos Premium…

club.png

Evinizde Değil Millionaire Club tasınız

Rixos Premium da butik bir anlayışıyla Top VIP servis ve Business Contact, nitelikli lüksle evinizde değil milyoner kulüptesiniz ama bu milyoner farklı bir milyoner satın alınamayacak bir hizmet ve servis anlayışıyla buğday çimi suyundan güneş enerjisinde tamamen doğal olarak üretilmiş reçelleri, kendi bahçesinden portakal, nar, turfanda sebze meyve ve tencere yemekleriyle doğal beslenme tekniğinin yaşatıldığı yiyecek içecek anlayışıyla misafirlerine gerçekten tatil yaptıran,

040_20110531030209.jpg

kendi evinde olmayanı yaşatan,  farklı servisleriyle size özel helikopterinizde Kapadokya’ya gidip balonla uçmanızı sağlayan, istediğiniz taktirde Van da kahvaltıya ne dersiniz? dedirten, üstün hizmet anlayışıyla, dünyanın en ünlü isimlerini gizliliklerini koruyarak Priamos Villası, Hektor Villası, Paris Villası ve Private villalar gibi

Villaların da ağırlayan ve yeni bir Premium anlayışla Millionaire Residence larda, dünyanın en önemli senarist, müzik yapımcıları, yönetmenleri gibi renkli simaları yeni proje ve hayallerini gerçeğe dönüştürebilmek için farklı atmosferlerde villalarında ağırlamayı hedefleyen bir anlayışla doğa ve peyzaja çok önem veren büyüleyici tatil alanlarında yaşama şansını sunuyor.

Gerçek Villa Keyfi Rixos Premium da Yaşanır…

034.20110531023729.jpg

ROYAL SPA

Vücudunuz ve Ruhunuz İçin Farklı Bir Sır Verecek

Neyiniz var dedim neyimiz yok ki dediler ‘ney’ imiz neyzenimiz, udimiz, gerçek hamam keyfimiz ince belli bardakta çayımız, kahvemiz, lokumumuz, sevgimiz, kalbimiz var, içinde misafirperver kültürümüz, Rixos sevdamız var dediler, gelin yaşayın Rixos’a farkı ve ney’i anlayacaksınız.

006.20110531023807.jpg

Rixos Premium Royal Spa’da Spa sektörünün güçlü  ismi Mustafa Kutlu ve ekibinin mucizeleri ve gerçek Spa ayrıcalıklarını deneyin derim. Tatilinizin belkide birkaç gününü Royal Spa bölümünü ayırmak isteyeceksiniz.

Thalasso Spa da deniz suyunun şifa kaynağı olarak Roma  döneminden beri kullanıldığınıçok iyi tahlil eden Royal Spa ekibi taze deniz suyunu organizmaya İyonların geçisini sağlamak amacıyla 37-38 C ısıtarak aynı zamanda modern cihazlarla da vücudun farklı bölgelerinde farklı teknikleri uygulayarak gerçek Thalasso sizlerin beğenisine sunuluyor.

032.20110531023949.jpg

Güzel bir yüz ve vücut yapısı için hiç çekinmeden Royal Spa’yı tercih edebilirsiniz

Emin olun ki en güzel ürünler ve en iyi bakım farkını yaşayacaksınız.

Kartopu Oynamaya Ne dersiniz?

Deniz, kum güneş derken birazda üşüyelim farklılık yaşayalım dediğiniz anda karların arasında kendinizi bulabilir yada tropik ortamlarda kaybolabilirsiniz tercih sizin…

Cildiniz güneşe karşı hassassa ve yanmaktan çekiniyorsanız ama tatile gittim bronzlaşmadan dönmeyeyim diyorsanız en üstü teknolojiyle gerçek solaryum yine Royal Spa ayrıcalıkları arasında hijyenik koşulların hassasiyet ile uygulandığı genel bakım alanlarında Kuaför hizmetlerinin en kalitelisini en iyi ürün kalitesiyle sunan profesyonel bir ekip yine Royal Spa da…

Tatil de Spor Yapmaktan Vazgeçmeyenlerdenseniz Doğal toprak koşu pistlerinden en son teknolojideki modern Fitness aletleri ve spor alanları yine sizlerin hizmetinde,

Neden Masaj Yaptırmalıyım

Royal Spa’da ki masajın farkı

Sadece Gülümsemek için

004.20110531024045.jpg

Royal SPA da yaşam ritmi ışık, müzik koku ve dokunsal uyum ile masajın kalitesini belirler.

Eğer Royal Spa nın uzmanlarına hangi masajı almak konusunda inisiyatif verirseniz öncelikle kendine özgü bir yaklaşımla test masajı yapılarak hangi masajın size uygun olduğu belirleniyor. Ofis ortamında çalışıyorsanız Lokal masaj, Spor yapıyorsanız Spor masajı, yorgunluk bütün vücutta hissediliyorsa Relax masaj Sert derin masaj istiyorsanız

Bali ve Tahi gibi uzak doğuya özgü masajlar öneriliyor.

Rixos Premium da Royal SPA’da Türk Hamamına Mutlaka Uğrayın

Büyülü bir atmosfer, kese köpük ile ölü derilerinizden arınmış ve hafiflemiş vücudunuz yorgunluğunu, Türk hamam geleneklerinin adeta görsel bir manzaraya dönüştüğü Neyzenin Ney’inden çıkan müziğin büyülü sesi Royal Spa’ı adeta sarıyor. İnce belli bardakta Türk çayı yada kahvenizin yanında Türk lokumunuz geleneksel hamam keyfinize eşlik ediyor Rixos Premium ‘da güler yüzlü gerçek hizmet anlayışı Royal Spa ‘da devam ediyor.

015.20110531024307.jpg

Paris Ve Akhilleus Troy da Dolpinarium da Dostluğun Resmini Çizdi Rengarek

Rixos Premium da size doğal bir sürpriz var . Ajax ve Hektor balinalar, Silva isimli Mors,

Paris ve Akhilleus yunuslar her gün müthiş Showlarla izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürüyor. Yaşamalısınız…

Troy Aqua Parkta ise sınırsız eğlence gün boyu sizlerle İsterseniz  farklılıklar bitmek bilmiyor köpek balıkları ve vatozlarla da yüze bilirsiniz. Sevimli Silva ve  Hektor yada Paris ile de …

044.jpg

Kopyalanamaz Gerçek Eğlence Anlayışı ve Huzurlarınızda

Rixos Premium Eğlence Dünyası

Gerçekten dikkatimi çeken örnek örnek anlatılmaya, yazılmaya ve yaşanılmaya değer eğlence ve animasyon anlayışına çok büyük fark getiren Rixos Premium eğlence ekibi müthiş şeyler yapıyor.

Ülke ve Kültürümüzün Tanıtımında Rol Oynamak

Sanatsal ve tiyatral eğlence anlayışı parolasıyla uygulanılan konsept farklı milliyet ve yaş guruplarından kitlelerin Türkiye turizminin eğlence kanadından en iyi şekilde geçmesini amaçlıyor.

Eğlence Bir Araç Olmalı, Amaç Değil Ama Neden?

Ülkemizi Anadolu kültürünün tanıtımında etkin rol oynayan doğaya duyarlı yaklaşımı aşılamaya çalışan bir eğlence anlayışıyla var olan yetenekleri geliştirip keşfedilmemiş yeteknekleri ortaya çıkaran kişisel gelişime katkı, çocuk gelişimine katkı, sağlık kazandırma, kendine özgün eğlence anlayışıyla spor work shopları, samba work shop, african work shop, Latin dansları Work shop, Thai –Che Work Shopları ve Rixy Club da 10 yıldır ismiyle  marka olmuş bir çocuk  klubü-treni kampı, izci kampları. Rixy Grand Father’ı le petagoloji uzmanları Welness uzman eğitmenleri ve pilates reformer ile bir bütün tiyatral ve sanatsal çıkış noktasıyla, danseden sular gösterisiyle Rixos Premium da eğlence devam ediyor.

Fransız sokağında gündüz geceye, güneşi yağmura çeviren bir Rixos Premium dokunuşu dans eden sular gösterisiyle her akşam  suyun , doğanın renkleriyle buluşması göletteki çarpıcı su gösterileriyle gerçek bir eğlence sanatına dönüşüyor.

Before Show sanat meydanında su balesi gösterisi ile karşılanan misafirler tiyatroya davet edilmeden önce sanat meydanındaki tıpkı Venedik ve Londra Covent Garden da ki  gibi sanatsal dokunuşları olan Mim Theather gösterileriyle devam ediyor…

042.jpg

Premium’da Tiyatro Açılmak İçin Açılmaz

Tiyatro şenliklerinde tüm dünyada yankılar uyandıran gösteriler sunuluyor

TODES bunlardan birtanesi.

Vladimir Putin tarafında 100 yılın“En Yaratıcı Kadını Ödülü”ne layık görülen Alla Duhova‘nın muhteşem gösterisiTodes Premium Anfi Theather da her Salı konuklarla buluşuyor.

All İnclusive Sistem İçerisinde Exclusive Eğlence Anlayışı

Premium Dinner Show

Türkiye Tarihinde İlk Defa Yemekli ve Gölet Üzerinde Yapılan Mitolojik Bir Gösteri

İsmi Premium Dinner Show

002.20110531024937.jpg

Rixos aslında sadece bir X harfinden ibaret olmayıp M.Ö.7.yy da Perge şehrinin kurucularından olan bir Kralın ismidir.

Gösterinin başında Mitolojik su tanrısı Poseidon Rixos’un ve Perge şehrinin parlak hikayesini anlatmakta ve Rixos kraliyet ailesiyle devam etmektedir. Pergedeki mutluluğun ardından yaşanan çarpıcı savaş sahneleri ve ardından düşen Perge şehrini Kral Rixos Tarafından tekrar kurtarılmasıyla birlikte seyirciye M.Ö.7.yy en muhteşem şehrini kuran Rixos şimdi de 21.yy’ın En Muhteşem Resort’ünü yaşatıyor mesajını verirken Wow Wegas ta bile böyle güzel bir gösteri izlememiştim tek kelimeyle muhteşem diyen Hollandalı bir turistin alkışları beni gururlandırdı ülkemiz adına.

Ama doğduğu günden bu yana

Hiçbir insan kaçamaz kaderinden

İster korkak olsun, ister yürekli.

Hektor, baktı çocuğuna gülümsedi

Akhalar geldi Troy’u kuşattı tam 10 yıl sürdü kuşatma

029.20110531025030.jpg

Troy Show

  • Troy’un Efsanevi  dünyasında kapılara aralanıyor
  • Rixos Muhafızları sizleri karşılıyor.
  • Troy Gondolları ile Gölet boyunca
  • Görsel efektler ile Troy’un kapılarına geliniyor
  • Troy mimarisinin ihtişamı ve meşalelerle parlıyor
  • Ve Troy’un dev kapıları açılıyor.
  • Gece başladığında Efsanevi Troy atının altında
  • Hektor ve Akhilleus savaş sahneleri yaşatılıyor.
  • Ve Ansızın Priamos geliyor ve şöyle diyor

Premium’da Savaş YOK Sadece Mutluluk var

Aslında Preamos Dj dir ve Parti çoktan başlamıştır.

Entertainment Magazine

Geniş bir alana yayılan tesiste tüm programlara ilişkin bilgiler içeren, içerisinde çocuklara özel sayfalar ve su doku olan derginin tüm tasarım ve düzenlemeleri eğlence ekibi tarafından yapılarak, eğlence sektörüne farklı bir bakış açışı yaşatılıyor.

Babacığım Elimi Koklar mısın Toprak Kokuyor

Rixy Garden’da

018.20110531033422.jpg

Çocuklar Mutlu Dünya Mutlu

Rixy Club & Rixy Tren

Çocuklar Rixos Premium da  birincil derecede önemli ve onların mutluluğu için her detay düşünülmüş. Rixy Club rüyasını çocuklara yaşatırken ebeveynler tatillerini gönüllerine göre yaşama imkanı buluyor. Gözlemlediğim ve çokça zaman geçirdiğim bir dünya oluşturulmuş. Rixy  Club ailelerinde beğenisini kazanmış. Rixy Garden de  çocuklar ve yetişkinler toprak dede lakaplı Rixy Grandfather eşliğinde toprağa dokunarak fesleğenden maydanoza, çilekten muza sebze ve meyvelerin ilk halinden nasıl yetiştiği ve geliştiğini bizzat yerinde yaşayarak öğreniyor.

Rixy Tren ise 60 çocuk kapasiteli bir lokomotif  Sincap Rixy özel tasarımı ile 405 dönüm arazide ring seferleri yaparak minikleri Rixy Club’a taşıyor. 18 istasyon ile hizmet veren 22 metrelik bir tren ve çocuklar bu trene bayılıyor.

025.20110531025324.jpg

Sonuç olarak Rixos Premium Eğlence Anlayışı ülkemizin turizm eğlence sektörüne farklı bir bakış açısıdır. Özellikle yaz aylarının tercih edilen vazgeçilmez büyük ölçekli tesislerinde tatil yapan misafirlerin memnuniyeti ve iyi bir tatil geçirmesinde büyük bir faktörü olan eğlence anlayışına da olması gerektiği gibi bir örnek olarak beni son derece memnun ederken değişilmez Rixos Club Dansı Türkiyem’in farklı ülkelerden gelmiş misafirlere söyletilmesi gururlandırmıştır.

046.20110531033953.jpg

Dünyaya Türk Otelcilik Anlayışını Altın Harflerle Yazdıran Adam

Vatani görevimi büyük bir onurla yaptığım Van’ın Çaldıran ilçesinde çarşı izinlerimde ismi konuşulunca heyecanlandıran,umutlandıran örnek gösterilen bir isim vardı Çaldıranlıların yüreğinde Fettah Tamince…

Çaldıranın kışı çok soğuk insanı ise çok sıcaktır. Anadolu güneşin doğduğu yer medeniyetlerin başlangıcı olmuştur. Işık doğudan yükselirmiş,. İşte

doğudan yükselen ışığı otelcilik anlayışı ile dünyayı saran bir isim tanımlamasının haklı gururu Fettah Tamince büyülü ve büyüleyen bir markanın kurucusu olmuş.En lüks otelleri yaptırabilir yada alabilirsiniz ki Fettah Tamince yaptırmak yada almaktan daha da önemlisi Rixos Ruhunu otellerinde yaşatmayı başarmış ve bunun en güzel örneğini de Rixos Premium Belek’te dünyaya gösteriyor ve yaşatıyor.

Rixos Premium da Şimdi Yıldızlar Suya Düşmüş Gibidir

Elini Uzatsan Alacaksın Sanırsın, Yıldızlı Bir Yol Olur Akdeniz

Rixos Premium’a…

Enerjisiyle en soğuk anı güneş gibi ısıtan, hayalleriyle de rüyaların yapıldığı maddeden yapılmalıyım ben dedirten, Erol Sezer de dünden bugüne ve yarınlara Rixos’u taşıyacak Rixos Ailesinin Kurmaylarından. Geleceği gören bir otelcilik anlayışıyla sevgi ve saygıyı fazlasıyla hak eden ülkemizin otelcilik sektöründen dünya markası olmuş bir ismi…

Sizlerle paylaştığım yazı ve görseller ülkemizin gururu bir tesisin farklı dünyasından izlenimlerimdi ama daha yazılacak ve yaşanacak çok şey var…

Rixos Premium Tadında Tatiller…
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir