Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Mushkin’den, Radioactive Serisini DDR3 Bellek Kitli İki Üye!

Mushkin’den, Radioactive Serisini DDR3 Bellek Kitli İki Üye!Hız aşındırmacıları için hazırladığı yüksek performanslı bellek kitleriyle tanıdığımız Mushkin firması, Radioactive serisi altına konumlandırdığı iki adet yeni DDR3 belleğini kamuoyuna lanse etti. 2 Gigabayt kapasiteli iki adet modülden oluşan 4 Gigabayt’lık kit Intel’in LGA1156 “Lynnfield” platformunu içerirken, üç adet bellek modülünden oluşan 6 Gigabayt’lık kit ise Intel’in LGA1366 “Bloomfield” platformunu kullanıyor.
Mushkin Radioactive’ye ait görsel…

1600 MHz hızında görev üstlenen bellekler, 1.65 wolt geriliminde çalışarak CL 7-9-7-24 zamanlamalarıyla görev yapan bellek kitleri, Radioactive serisine özgü Frostbyte soğutucusu ile birlikte geliyor. Ömür boyu garanti kapsamı içerisinde olmasını beklediğimiz bellek kitlerinin 4 Gigabayt kapasiteli olan modelinin 65.50 Dolar, 6 Gigabayt kapasiteli olan modelin ise 101.50 Dolar olması bekleniyor.

  Portatif USB hareket sensörü, dizüstü bilgisayarlara, hands-free jest ile kontrol özelliğini getiriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir