Anasayfa / Şirket Haberleri / Mynet ve Sahibinden.com güçlerini bir çatı altında topladılar

Mynet ve Sahibinden.com güçlerini bir çatı altında topladılarAylık 10 milyonu aşkın ziyaretçi sayısı olan internet portalı Mynet; 2 milyar sayfa görüntüleme rekoruna sahip olan sahibinden.com ile güçlerini bir çatı altında topladılar.

Bu yeni işbirliği kapsamında Mynet İlan, kullanıcılarına sahibinden.com’un alt yapısı ile hizmet verecek. Internet kullanıcıları Mynet İlan sayfasından sahibinden.com’da yer alan ilanlara erişebilecekler. sahibinden.com’da ilan vermiş bir kullanıcının ilanına Mynet İlan servisinde arama yapıldığında da ulaşılabilecek. İlan veren kullanıcılar artık çok daha fazla sayıda alıcı ile ilanlarını Mynet İlan’da buluşturabilecek.
Mynet’in kullanıcısına kaliteli içeriği sunma hedefi doğrultusunda dikey alanlarda güçlü ve başarılı markalarla işbirliğine gittiğinin altını çizen Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan, “Bugün internet kullanıcısının yaklaşık %42’si düzenli olarak Mynet’i kullanıyor. Amacımız, ziyaretçilerimizin ilgi alanlarına giren her konuda kaliteli ve zengin içeriğe ulaşabilmesini sağlamak. sahibinden.com yıllardır ilan sektöründeki liderliği ile bu konuda en iyi hizmet veren firmaların başında yer alıyor. Mynet kullanıcıları da bundan sonrasında Mynet İlan servisinden sahibinden.com’un alt yapısı ve güvencesi ile faydalanabilecekler” dedi.

Mynet ile işbirliklerinin önemini vurgulayan sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş ise“2 milyonu aşkın ilan, 2 milyardan fazla sayfa görüntülemesine sahip sahibinden.com’un bünyesinde 16 saniyede bir işlem gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin lider internet portalı Mynet ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği doğrultusunda hem kullanıcılarımız çok daha fazla kişiye ilanlarını ulaştırabilecek, hem de Mynet kullanıcıları sahibinden.com kalitesi ile hizmet alıyor olacaklar.” dedi.

Ercan ve Ertaş ayrıca Türkiye’nin internet sektörünün iki devinin bu bu birlikteliğinin son kullanıcıya olduğu kadar ilan sahipleri ve reklamverene sağlayacağı faydalar açısından önemli olacağını kaydetti.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir