Anasayfa / Şirket Haberleri / Natro Web Sitesini Yeniledi

Natro Web Sitesini Yeniledi

Natro.com müşterilerine sunduğu hosting, alan adı, sunucu hizmetlerinin yanısıra yeni kampanya ve aktivitilerini de içinde barındırıyor.

Natro Web Sitesi

Sitenin en dikkat çekici yeniliklerinden biri 7 gün 24 saat boyunca Müşteri Destek Uzmanlarına erişim sağlaması.

Natro.com dünyada tercih edilen en güncel ve yüksek performanslı web hosting platformu “Multi-Platform Cloud Hosting Teknolojisi”ni sunuyor.NEDEN NATRO.COM?
– Servis altyapısının farklılığı
– Müşterilerinden ekstra ödeme talep etmeksizin limitsiz kaynak sunması
– Müşterilerinin en küçük sorununa anında müdahale ile en etkili çözümü yaratması ve
– Yeni kullanıcıların da rahatlıkla işlem yapabileceği, hizmet alabileceği sade ve hızlı bir tasarıma sahip olması nedeniyle NATRO.COM yüzbinlerce kişi ve binlerce kurum tarafından tercih edilmektedir.

Natro Hakkında:

NATRO, Çizgi Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd.Şti. bünyesinde, 2003 yılından itibaren “anında kurulum”, “online türkçe kontrol paneli”, “uluslararası alan adı kaydı” gibi başlıklı hizmetleriyle web hosting sektörüne adım attı. Alan adı servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, Datacenter HizmetleriGüvenlik Çözümleri ve Müşteri Destek Servisleri alanlarında hzmet vermektedir.Natro’yu diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özellik, servis altyapısında kullanılan yazılımların birçoğunun kurum bünyesinde geliştirilmesidir. Sunulan tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sağlanmaktadır. Geniş müşteri portföyü, hizmet yelpazesi ve 10 yılı aşan deneyimiyle bugün Türkiye’nin en büyük hosting firmasıdır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir