Anasayfa / Şirket Haberleri / Neomarin Anneler Günü

Neomarin Anneler Günü

Neomarin Anneler GünüNeomarin Pendik AVM, 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü için keyifli ve eğlence dolu etkinlikler düzenledi. “Annemden En Güzel Dokunuş”, “Beta ile Anneler Yarışıyor”, “Küçük Ressamlar Annelerinin Portrelerini Çiziyor” ve “Anne Çocuk Temalı Puzzle” etkinlikleri Neomarin AVM’de Anneler Günü’nü unutulmaz anılara dönüştürecek.

Çocuklardan annelere çok özel hediyeler…
Bir ömür boyu anne ve çocuğunun el izinin anı olarak kalacağı “Annemden En Güzel Dokunuş” etkinliğinde saten alçı üzerine el baskısı yapılacak ve alçı çocukları tarafından annelerine hediye edilecek.“Küçük Ressamlar Annelerinin Portlerini Çiziyor” başlıklı resim atölye çalışmasında ise çocuklar annelerinin portrelerini çizecek ve Anneler Günü mesajlarını yazarak, kendi boyadıkları çerçevelerde annelerine hediye edecekler. Annelerin çocuklarıyla birlikte katılacağı ve radyoların önemli programcılarından Beta’nın moderatörlüğünde yapılacak zorlu ama eğlenceli yarışmalarda da kazanlara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Etkinlikler kapsamında ayrıca, anne ve çocuk temalı, yaklaşık 600 parçadan oluşan ve her bir parçası 10 santimetre büyüklüğünde olan puzzle’ın  tamamlanmasına katkıda bulunanlar da çeşitli  armağanlar kazanacaklar.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir