Anasayfa / Şirket Haberleri / Nestlé Parmak Çikolata

Nestlé Parmak ÇikolataNestlé Parmak Çikolata
Nestlé Parmak Çikolata

Çikolata uzmanı Nestlé’nin 1960’lı yıllarda üretimine başladığı Parmak Çikolata, yenilenen paketi ve özlenen tadıyla geri dönüyor. Bugün 30’lu yaşlarına ulaşmış herkesin çocukluk anılarında tatlı bir yeri olan Nestlé Parmak Çikolata, çikolata severlerden gelen yoğun talep doğrultusunda tekrar raflardaki yerini alıyor. Renkli alüminyum folyo paketleri biriktirilip kitaplar arasında saklanan Nestlé Parmak Çikolata, sevenlerini çocukluklarına geri döndürüyor.
Eskisi gibi ‘Fındıklı Nuga dolgulu’ ve parmak boyunda sütlü çikolatalar halinde sunulan Nestlé Parmak Çikolata; parmak ısırtacak lezzeti ve 50 kuruşluk uygun fiyatıyla sevenlerinin kalbini tekrar kazanıyor. Tekli paketleriyle yetinmek istemeyenler bu lezzeti sevdikleriyle paylaşmak için şık kutusunda 4’lü paketini yalnızca 2 TL’ye satın alabiliyor.

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş Hakkında:

Nestlé, 1905 yılında Anglo Swiss Milk Company ile birleşmesinden bu yana günümüze kadar pek çok şirket birleşmeleri ve satın alımları ve bilimsel araştırmalar sonucunda geliştirdiği pek çok yeni ürün ile büyümüş ve bugün dünyanın lider gıda şirketi haline gelmiştir.Merkezi 1866‘da kurulduğu yer olan İsviçre-Vevey’de bulunan Nestlé, 2003 yılında 65 milyar doları aşan satışları, 8000’den fazla çeşidi içeren ürün yelpazesi, 511 fabrikası, 254 bin çalışanı ve 120’den fazla ülkedeki ticari faaliyeti ile dünyanın en büyük gıda şirketidir. Ayrıca Nestlé;Fortune Dergisi değerlendirmelerine göre dünyanın en büyük 40 şirketidir ve en beğenilen 25 şirket arasındadır.

  Dedeoğlu Hayal Pasta Kişiye özel pasta üretiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir