Şirket Haberleri

Netcell ve BBS Ortaklığı ile Crm Projesi Gerçekleştirildi

Geçtiğimiz günlerde Netcell’in, BBS ortaklığıyla gerçekleşen CRM’e (Müşteri İlişkileri Yönetimi) geçiş projesi başarıyla sonuçlandı. Netcell, Turkcell ve HP iş ortaklığında yaptıkları proje kapsamında müşteri, satış, ödeme ve tedarik süreçlerini doğru yürütebilmek ve müşteriler ile daha sağlıklı bir iletişim kurabilmek için CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemine ihtiyaç duydu ve bu proje için BBS’ni seçti.

BBS’nin kurmuş olduğu entegre sistemle operasyonel verimlilik arttı. Projede Microsoft’un CRM Dynamics ürünü seçildi. Netcell İş Geliştirme ve IT Müdürü Taylan Arıcan BBS ile ortaklıkları için; ‘’BBS ile daha önce yapmış olduğumuz projelerden dolayı aynı dili konuşmanın verdiği rahatlık bize projede ayrı bir güven verdi. Yazılım konusundaki deneyimleri ve referansları da bize bu projedeki analizlerde oldukça yardımcı oldu.’’ diyerek, BBS’nin bu projeye katkılarını değerlendirdi.BBS Kurumsal İş Uygulamaları Müdürü Hakan Çiftçi proje hakkında; ‘Müşterimizin hedefleri bir B2B portal entegrasyonu ile birlikte CRM sistemini devreye almaktı. Bu hedefi gerçekleştirerek Netcell’in yeni satış kampanyaları için teknolojik bir kanal oluşturduk. Bu kanal, Turkcell satış noktalarından sipariş almadan, sevkiyat süreçlerine kadar entegre çalışabiliyor. Proje yaklaşımında Microsoft Sure Step metodolojisini kullandık. Proje hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmemiz de bu metodoloji ve Netcell’in ekibimiz ile uyumlu çalışması önemli etken olmuştur.’ dedi.

Bilgi Birikim Sistemleri Ltd. Şti. Hakkında:

1992 yılında kurulan Bilgi Birikim Sistemleri (BBS), kurulduğu günden bu yana bilgi teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş kuruluş, uzman kadrosu ile anahtar teslimi projeler sunmaktadır. BBS, bilgi işlem sektöründe ürettikleri birikimin, ülke sınırları dışında da değerlendirilmesi amacıyla DÜNYA ŞİRKETİ olmak hedefini kendisine vizyon edinmiştir.Başa dön tuşu