Anasayfa / Emlak Haberleri / Next Level Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi

Next Level Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkeziNEXT LEVEL

Pasifik inşaat, TOKİ işbirliği ile Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi (AVM) özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level, 500 milyon TL’ye mal olacak. Next Level Rezidans’da 97-158 m2 arasında 40 adet süit daire ve 150-420 m2 arasında 65 rezidans dairesi yer alacak. Projenin Eylül 2013’te teslim edilmesi planlanıyor.

Next Level Ofıs’in en önemli özelliklerinden biri olan ortak kullanım alanları ile ofis sahipleri mutfak, tuvalet, bekleme salonu için ekstra metrekare ayırmak zorunda kalmayacak.

Next Level Rezidans’da büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen ve mobilyalı olarak teslim edilecek 40 adet süit daire ve büyüklükleri 150 ile 420 metrekare arasında değişen 65 adet rezidans dairesi yer alacak. Next Level, yerden tavana kadar cam uygulaması ve 4 metrelik tavan yüksekliği ile Ankara panoramasına sahip bir proje olacak.
Next Level AVM’nin 42 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, 2 bin 500 metrekarelik sinema alanı, Ankara’da olmayan mağaza ve restoran karması olacak.

Next Level, bakanlıklar, üniversiteler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş dünyası, önemli dernek ve odaların bulunduğu lokasyonda yükseliyor. Next Level, ofis, rezidans ve alışveriş merkezi nitelikli konseptiyle, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi oluyor. Bu proje ile Ankara’nın dünyada kent yaşamının ulaştığı son trend ile tanışacağına dikkat çekilirken Türkiye’de de İstanbul’dan sonra, iş, yaşam, alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu yaşam tarzım insanların hizmetine sunan ikinci kent olacağı da belirtiliyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Next Level
Yeri: Ankara
Yapımcı firma: Pasifik İnşaat, TOKİ işbirliği
Teslim tarihi: Eylül 2013
Konut sayısı: 40 suit, 65 rezidans
Fiyatı: m2’si 6 bin TL

  Semtlere şekil veren inşaat markalarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir