Anasayfa / Kariyer ve İş / Nissa İnşaat İş Başvurusu 2014

Nissa İnşaat İş Başvurusu 2014Nissa İnşaat İş Başvuruları

Avusturya-Türk ortak girişimi ile kurulan Nissa İnşaat, Bahçeşehir’den sonra Beşiktaş’a yöneldi. Beşiktaş’ta yeni bir proje yapacaklarını açıklayan Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İncesu, Bahçeşehir’deki Nissa 02 Residence projesini 2014 Haziran’ında teslim ettikten sonra 2014’ün ikinci yarısında Beşiktaş projesine başlayacaklarını söylüyor.

nissa insaat
Bundan sonraki süreçte İstanbul’un merkezi lokasyonlarına odaklanacaklarını ifade eden Demiroğlu, Beşiktaş’ta arsa geliştirme sürecinde olduklarını belirterek, Beşiktaş’ta hayata geçirmeyi planladıkları projeye 2014’ün ikinci yarısında başlamayı öngördüklerini belirtiyor.

Nissa inşaat ve proje geliştirmenin insan kaynakları sayfasından eleman ihtiyaçlarını ve iş başvurularını yapabilirsiniz.

Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme

Adres : Teşvikiye Akkavak Sokak. Halil Bey Apt.
No:19/29 34365 Nişantaşı / Şişli / İSTANBUL
Telefon : +90 212 219 71 11
Fax : +90 212 219 33 73
E-Posta : info@nissa.com.tr

  Üst Düzey Yöneticilerin ZaaflarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

2 Yorumlar

  1. Deniz guven bas

    Alcipan asma tavan

  2. Deniz guven bas

    Bahçe şehir pirojeniz de çalıştım alcipan alcipan cilarin boyacilarin genel formeni olarak çalıştım pirojeyi okumayı biliyorum yurtdışı yurt ici 40 kisilik ekibim var alci boya fayans alcipan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir