Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Nivea’nın global yeni reklam kampanyası

Nivea’nın global yeni reklam kampanyasıNivea, 100. yılını kutlayan kremi için 1 milyar Euro’luk global lansman çalışmasına başladı.

Bu kampanya Kasım ayında Draftfcb’nin, Nivea’nın global reklam konkurunu kazanmasının ardından yaptığı ilk kampanya.

Nivea’nın yeni reklamı İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Polonya, İsviçre ve İtalya’da yayınlanmaya başladı, önümüzdeki günlerde Orta Doğu ve Asya’da da yayınlanmaya başlayacak.

Mark Fiddes tarafından yaratılan kampanyanın sloganı “Hayat için 100 yıllık cilt bakımı”. Bu slogan ve reklamla markanın cilt bakımı konusundaki tecrübesine dikkat çekiliyor.

Televizyon reklamında Nivea’nın ikonik ürünü olan mavi kutulu krem gösteriliyor.
Reklamın yaratıcı ekibinde Draftfcb Lizbon müdürü Luis Dias, Draftfcb Londra yaratıcı direktörü Mark Fiddes ve Draftfcb Amsterdam yaratıcı direktörü Dagan Cohen bulunuyor.

Fiddes “Kampanya tek bir mesajı farklı mecralarda eşsiz bir görsel dille aktarıyor. Biz kampanyada modellere değil; büyükannelere, 5 yaşındaki çocuklara, genç sevgililere ve ergenlere yani inandırıcı insanlara yer veriyoruz” dedi.

Nivea’nın bu kampanyası televizyon, sosyal medya, perakende etkinliklerinde, yazılı ve dijital mecralarda yer alacak. Nivea ayrıca pop yıldızı Rihanna ile işbirliğine de devam edecek. Rihanna, televizyon reklamında kullanılan ‘California King Bed’ şarkısını da seslendiriyor.

Nivea “Skin is Everything” TVC – AdNews

  Vasfiye Teyze de reklam yıldızı olduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir