Anasayfa / Şirket Haberleri / Nokia’dan Seyahat Kampanyası

Nokia’dan Seyahat KampanyasıNokia

Tatil mevsimi yaklaşırken Nokia da kullanıcıları için çok özel bir seyahat kampanyası düzenliyor. 30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında katılımcılar, Türkiye genelinde herhangi bir Nokia Shop’a giderek hayallerindeki tatili mağazalarda bulunan katılım kuponlarına ad, soyad, adres, telefon ve iletişim bilgileri ile birlikte yazıp kuponu mağaza içerisinde bulunan kutulara atacaklar. Kampanya sonunda jüri tarafından seçilecek en beğenilen tatil hayaline www.tatilsepeti.com internet sitesinden 5.000 avroluk hediye çeki ikramiyesi verilecek. Ayrıca, her cihaz alışverişine www.tatilsepeti.com’dan 50 TL hediye çeki sunulacak. Bu çek, siteden yapılan 750 TL üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.
Kazanan talihliler 15 Temmuz’da http://www.facebook.com/NokiaTurkiye adresinde duyurulacak.

Nokia Hakkında:

Nokia, insanları yeni ve farklı yollarla birbirine bağlayan ve her kullanıcının kendisi için önemli olan şeylere yakın olmasını sağlamak için mobil teknolojiyi kişiselleştirilmiş servislerle birleştiren bir mobil iletişim öncüsü ve dünya lideri bir mobil cihaz üreticisidir. Her gün 1,2 milyardan fazla insan, mobil cihazlardan akıllı telefonlara ve yüksek performanslı mobil bilgisayarlara kadar zengin çeşitler içinden seçtiği bir Nokia cihazı aracılığıyla birbirine bağlanıyor. Günümüzde Nokia, cihazlarını Ovi (www.ovi.com) çatısı altındaki müzik, harita, uygulama, e-posta ve çok daha fazlasını içeren yenilikçi servisleriyle bütünleştiriyor. Tüm bunlara ek olarak Nokia NAVTEQ kapsamlı dijital harita ve navigasyon servislerinde liderliğini sürdürürken, Nokia Siemens Networks de tüm dünyada iletişim ağlarına yönelik ekipman, çözüm ve servisler sağlıyor.

  İşTCell’li Olun, Fırsatları Yakalayın!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

BİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir