Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Nokia N8 ile Çektiğimiz İlk Dizi @Sosyal Bilgiler Facebook.com/NokiaTurkiye’de

Nokia N8 ile Çektiğimiz İlk Dizi @Sosyal Bilgiler Facebook.com/NokiaTurkiye’deDünyanın en iyi kameralı cep telefonunu yaptık dedik, demekle de kalmadık, onunla ilk dizimizi çekmek üzere kolları sıvadık. Çok da eğlendik. Ufuk’un Ahu’ya aşkını, Haydar’ın çapkınlıklarını ve İbrahim’in icatlarını herkesle paylaşmak üzere yeni açtığımız facebook.com/NokiaTurkiye adresinde yayınlamaya başladık. Yaratıcı tekniklerle Nokia N8’i fonksiyonel bir şekilde kullandık.
Biz Nokia N8 ile @sosyal bilgiler’i çektik. Sen onunla ne yapacaksın?

Nokia N8:
Nokia’nın en yeni eğlence cihazı Nokia N8’in kullanımı çok kolay. Nokia N8’in Carl Zeiss lense sahip 12 MP kamerası ve Xenon flaşı ile, yüksek kaliteli fotoğraf ve HD kalitesinde video çekebilirsin. Fotoğraf ve videolarını ekranda düzeltebilir ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan yükleyebilirsin. Nokia N8’i evindeki sinema sistemine bağlayarak videolarını büyük ekranda ve Dolby ses sistemiyle izlemenin keyfine varabilirsin. Ve tabii, Ovi servislerini kullanarak oyun oynayabilir, maç sonuçlarını takip edebilirsin.
Nokia Hakkında:

Nokia, insanları yeni ve farklı yollarla birbirine bağlayan ve her kullanıcının kendisi için önemli olan şeylere yakın olmasını sağlamak için mobil teknolojiyi kişiselleştirilmiş servislerle birleştiren bir mobil iletişim öncüsü ve dünya lideri bir mobil cihaz üreticisidir. Her gün 1,2 milyardan fazla insan, mobil cihazlardan akıllı telefonlara ve yüksek performanslı mobil bilgisayarlara kadar zengin çeşitler içinden seçtiği bir Nokia cihazı aracılığıyla birbirine bağlanıyor. Günümüzde Nokia, cihazlarını Ovi (www.ovi.com) çatısı altındaki müzik, harita, uygulama, e-posta ve çok daha fazlasını içeren yenilikçi servisleriyle bütünleştiriyor. Tüm bunlara ek olarak Nokia NAVTEQ kapsamlı dijital harita ve navigasyon servislerinde liderliğini sürdürürken, Nokia Siemens Networks de tüm dünyada iletişim ağlarına yönelik ekipman, çözüm ve servisler sağlıyor.

  Mobil ödeme kullanımYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir